Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a göndör hajammal,...

Mit tegyek a göndör hajammal, hogy szép legyen?

Figyelt kérdés
Világ életemben nem tudtam bánni vele. Azt se tudom, milyen fésű kellene hozzá, mert én azt használom, aminek közel állnak egymáshoz a fogai, és hullámosítja. De folyton olyan, mint a szénaboglya.

2014. jún. 4. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan fésűt használj, aminek távolabb vannak egymástól a fogai, így a göndör hajad is lehet nagyon szép. Én hajmosás után szoktam csak kifésülni, reggelre pedig szép göndör marad, ha nem szárítom meg.

Ha téged zavar, szerezz be egy hajvasalót, és heti egyszer-kétszer vasald ki a hajad. :)

2014. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt teszem, de főleg nyáron beizzad a fejbőröm, és visszagöndörödik.
2014. jún. 4. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet nagyon jó hajakat készíteni akkor is ha göndör a hajad. :) Itt van egy youtube-os lány akinek szintén göndör a haja tőle nézhetsz hajakat. :)

https://www.youtube.com/channel/UC7Cz1-qgx7bkzt-YdLpku5A

2014. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!