Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom kivilágosítani a...

Hogyan tudom kivilágosítani a hajszínezővel festett sötétbarna hajamat, anélkül, hogy rongálnám?

Figyelt kérdés

1,5 éve gesztenyebarna Palette Color Shampoo hajszínezőt használok az eredetileg világosbarna hajamra, ami ennyi idő után sokkal sötétebben hat. Szeretném visszanyerni az eredeti hajszínemet, vagy annyira világosra változtatni, hogy egy világosabb színező (pl. borostyánszőke) befogja. Olvastam már hajradírozásról illetve hajfesték eltávolítóról, de tartok ezektől, mert félek egyrészt attól, hogy rongálják a hajamat, másrészt, hogy máshogy hatnak színező esetén, mint festett hajon.

Tudna valaki valamilyen hasznos információt nyújtani?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2014. jún. 5. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A világosítás árt a hajnak, pont.

Tehetsz rá hajradírt, vagy C-vitaminos pakolást. Leszivatni is lehet, de az roncsolja a legjobban.

2014. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gesztenyebarna egy vöröses szín, a vörös árnyalat pedig nem fog kikopni a hajból, akkor sem ha csak hajszínező. Leszívatni lehet vagy várni amíg lenő. Hajszínezővel pedig nem lehet hajat világosítani.
2014. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy világosabb hajszínezővel nem fogom elérni a kellő hatást. Az is cél lenne, hogy eltüntessem a színezőt a hajamról, most kamillás-citromleves öblítéssel/pakolással próbálkozok, mivel több helyen is olvastam, hogy hatásos. Remélem, tényleg az lesz, de ha nem, ki kell koptatnom a színezőt a hajamból.
2014. jún. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!