Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnából vörös szeretnék...

Sötétbarnából vörös szeretnék lenni, milyen festék kell?

Figyelt kérdés

Először arra gondoltam, kipróbálom hennával, és ha tetszik, akkor befestem rendessel is. Honnan tudjam, milyen vörös kell? Melyik az, ami megfogja, a világosabb vagy a sötétebb? Én sötétebb vörös szeretnék lenni, nem szeretném kiszívatni a hajam. Melyiket tanácsoljátok, a hennát vagy egyből a tartósat? Hol lehet hennát venni?

Előre is köszi!

Otthon csinálnánk meg! :)



2014. jún. 6. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Elsőre inkább színező samponnal próbáld ki, mert a vörös nem sok embernek áll jól, és hennát meg hajfestéket nem tudod kiszedni a hajadból, csak szőkítéssel... azzal is nehezen.
2014. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hajszínezőt hol lehet venni?:)
2014. jún. 6. 23:21
 3/4 anonim ***** válasza:

A henna csak egyféle vörös lehet. Amelyik nem ezt állítja, abban vegyszer is van, az igazi hennának meg az a lényege, hogy természetes. Sötétbarnából hennával nem hiszem, hogy igazi vöröst tudsz csinálni, ugyanis az úgy működik, hogy minnél világosabb a hajad, annál vörösebbre festi. Tehát egy fekete hajnak mondjuk csak alig észrevehető vörös csillogást ad.

Ja és a henna tartós. Nem kopik ki, csak lenő.

2014. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Olyan narancssárgás vörösre, vagy inkább pirosasabb vörösre szeretnéd festeni? Egyébkét igazi festékkel fested be a hajad, akkor azt tudnod kell hogy szőkítés nélkül kb. 2-3 árnyalatot képes világosodni(egyébként a festék hátulján mindig rajta van, hogy hányas színmélységű az adott hajfesték színe) Egyébként a Garnier Olia állítólag nagyon jó hajfesték (tartós)

Ezek az oldalak segítségedre lehetnek:

[link]

[link]

[link]

2014. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!