Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek mit válasszak?

Mi a véleményetek mit válasszak?

Figyelt kérdés
Szeretnék végre egy hozzám illő haj fazont és színt találni, de tanácstalan vagyok. A szemem kék, a bőröm világos, de nem hófehér, eredeti színem világos barna, a szemöldököm sötét. Voltam már melíros, voltam világos vörös, sötét vörös, most mahagónis-barnás vagyok, és egyszerű váll alá érő és fokozatos a hajam. Az a gondom hogy általában idősebbnek néznek a koromnál. Várom a tanácsokat hogy fiatalodjak.
2014. jún. 8. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A sötét haj a legtöbbször komolyabbnak mutatja a viselőjét (tehát idősíti). Én azt gondolom, hogy mindenkinek az eredeti hajszíne áll a legjobban - tehát a te esetedben a világosbarna. Én mindenképpen visszatérnék a világosabb árnyalatokhoz. A frizurádat viszont neked kell kiválasztani, így látatlanban nem tudunk tanácsot adni, hogy mi állna jól neked.
2014. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aranybarna, már majdnem szőkés árnyalatokat próbálj.

Formára viszont ennyiből nem tudok tanácsot adni.

2014. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!