Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melegre/Izzadtságra kijövő...

Bogyesz98 kérdése:

Melegre/Izzadtságra kijövő bőralatti miteszerek :/ VAlakinek valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szóval alapból szép bőröm van, helyenként kicsit száraz, dee alapjában véve normális. De nyaranta konkrétan tele vagyok az orrom körül csúnya miteszerekkel, amikor meleg van és izzadok :( Sajnos mind bőr alatti így nem lehet kinyomni őket csak tűvel... Nem ismer valaki valami jó krémet amitől elmúlnak, vagy ilyesmi?
2014. jún. 8. 20:48
 1/5 anonim válasza:
bőralattim van nekem is sajnos, de nekem nem csak nyáron :( Engem is érdekelne, hogy mi segít rá. Amúgy az én bőröm is elég normális, nincsenek piros pattanásaim, fekete mittim is csak kevés, de ezek a fehér bőr alatti vackok rondítják kissé, ami nagyon zavar :(
2014. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is keresem erre a választ.

Sorry az offért... csak írtam, hogy vissza találjak :)

2014. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fehér, bőr alatti gríz-ként ismert faggyúcsomócskák ugyanúgy fokozottan termelődnek a bőrnek a melegben fokozott vérellátása miatt, mint a felszínre nyitott faggyúmirigyek, csak ez utóbbiak ki tudják üríteni a tartalmukat a felszínre.
2014. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus,tűvel távolítja el.
2014. jún. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni erre regeneráló arckrémeket. Nem olyan olcsók (2000-5000 Ft), de a hatásuk tökéletes és elég sokáig tart egy ilyen krém élettartama (mármint későn fogy el) .
2014. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!