Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel érhetem el, hogy a...

Mivel érhetem el, hogy a feketére festett hajam újra a saját gesztenyebarna színében pompázzon?

Figyelt kérdés
Leszivatni és lenöveszteni nem szeretném. Van festett hajra hajszínvilágosító spray?
2007. okt. 17. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!En is fekete haju voltam 5 evig,egyik pillanatrol a masikra dontottem el,hogy vilagosbarnat szeretnek szoke tincsekkel.Derekig ero gondor hajam volt,a jobb fodraszok nem vallaltak a leszivast,mig egy "fodrasz" igen,szetroncsolta a hajam tul sokaig is hagyta rajta a kremet.Le kellett vagni vallig-erore!Ez tobb mint 3 eve tortent-3 ev szenvedes,mivel tovig feltoredezett.A hajam mar jol van,majdnem ujra derekig er.Le is beszeltelek volna a leszivatasrol,a lenovesztes is sokaig tart,sajnos hajszinvilagosito-spray nincs,ha lenne az is karositana valamilyen szinten.A legjobb megoldas,ha varsz mig fakul,mig leno.Kitartas!Igy legalabb nem teszed tonkre a hajad!Udv:Timi
2007. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem tudom mióta vagy fekete,de ha kb 3 hónapig nem fested,akkor már kopik annyit hogy befogja a barna.
2007. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
szia.rakass bele sok,nagyon vékony tincset,ezzel hamarabb jutsz a végeredményhez.már hallottam hajszinvilágosító sprayról,de szerintem ebben is szökítő lehet(de ha mégis érdekel menj el fodrász szaküzleteke,ott biztosan kézségesen segítenek ez üzsben).talán a csíkozás a legjobb a hajadnak.vegyél a kémiai beavatkozások után vmilyen nagyon erős mélytápláló pakolást!és csak jó fodrásszal csináltasd a festéseket!!!
2007. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 2 éve fekete a hajam. Egyszer csak eldöntöttem hogy felül legyen fekete a vége pedig élénk piros. Utána az egész ujra fekete lett. Utána pedig a fufrumat ki akartam szőkítetni. És semmi baja a hajamnak, nagyon szép. Ezt egy ugy nevezett MAGMA nevű festékkel lehet megcsinálni, ami előtt nem kell leszivatni a hajat, egyszerűen beleépül a hajba. Nagyon kevés fodrászatba van ilyen és nem is olcsó de szerintem megéri hogy szép és egészséges maradjon a hajad.

Ha otthon festetnéd akkor pedig van már olyan boltba kapható hajfesték ami sötét hajra lett kifejlesztve. Azt hiszem L'oreáll de ha bemész egy drogériába biztosan segitenek.

2008. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!