Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetes gesztenyebarna...

Természetes gesztenyebarna hajból szőke?

Figyelt kérdés
Mostanában gondolkodom, hogy ki kéne próbálni valami színt:) Az eredeti hajszínem szép, egyenletes és fénylő,nincs vele baj, sokat mondták,hogy ez nem lehet eredeti biztos festetem... Szóval én a szőkére gondoltam:) Világosabb árnyalatú a bőröm és barna a szemem:) Jól állna a szőke?Egyáltalán lehet szőkíteni, és ha igen, visszanyerem majd az eredeti hajszínem? Vagy várjak 40éves koromig amikor már úgyis őszül a haj és akkor kezdjem el festegetni, mondván már úgyis mindegy mert festetni kell... :/ Vonzó számomra a szőke hajszín és szerintem érdekessé és széppé tenne:) Árnyalatból nem a platina hanem a sötétebb szőke pl világosabb melírral vagy valami ilyesmi, még nem tudom... Fodrászok válaszát is szívesen elolvasnám:) 21/L
2011. szept. 26. 13:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy soha nem festettem eddíg a hajam, még melír sem... Ezért olyan nehéz a döntés...
2011. szept. 26. 13:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd! :( Soha nem fogod visszanyerni az eredeti hajszíned, csak ha lenöveszted. És utána se fényes nem lesz, se egészséges. A gesztenyebarna hajszín amúgy is nagyon szép világos arcbőrhöz.


22L

2011. szept. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne! De ha nem túl hosszú a hajad, akkor kipróbálhatsz valami szép szőke melirt, ami vékony és kevés. Abból látnád, hogy mégis milyen, hogy állnak a világosabb tincsek.

Inkább fodrász segítségét kérd.

2011. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hosszú és egyenes hajam van:) Köszi az eddigi válaszokat:) Örülök,hogy másoknak is bejön a természetesség:)
2011. szept. 27. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!