Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha a borotvától...

Mit tegyek ha a borotvától kifehéredik a lábam?

Figyelt kérdés

Borotválom a lábamat és hiába barnulok,amikor borotválásra kerül a sor akkor kifehéredik.Nem szoktam nagyon odanyomni de még így is.Kihozza belőlem a színt.

Tehát úgy szoktam kinézni kb, hogy mindenhol egységesen barna vagyok,viszont térdtől lefelé,a lábszáram fehérebb.

A gyanta is kiszedné a színem?



2014. jún. 9. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség, ha lebarnult a bőröd, akkor azt se a borotva, se a gyanta nem szedi le. Lehet, hogy annyira szőrös vagy borotválkozás előtt, hogy barnábbnak tűnik a lábad, mint amilyen valójában.
2014. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig én fehérebbnek látom.Sőt egy nyári képen is megnéztem és tényleg.Szerintem nem hülyeség mivel a borotva a felső réteget is leszedheti,akkor simán meglehet,hogy fehérebb.
2014. jún. 9. 18:47
 3/13 anonim ***** válasza:
a festéksejtek legmélyebben vannak a bőr rétegei között hogy az alatta lévő szövete(ke)t védje a sugárzástól. lehet teljesen leszeded a bőröd? vagy csak beképzeled ...
2014. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jó akkor töltök fel képet:)
2014. jún. 9. 19:00
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Direkt úgy válogattam,hogy látszódjon is,de valahol meg nem látszódik.Én ezt nem értem.

2014. jún. 9. 19:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Gyantázz, attól nem lesz fehérebb a lábad.
2014. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ez nem fordulhat elő
2014. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kipróbálom a gyantát is,de tényleg csak én látom az árnyalat különbséget?
2014. jún. 9. 19:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyiktől sem fehéredhetsz, de ha már ezen gondolkodunk akkor az egyértelmű, hogy a gyanta, amit tulajdonképpen ráragasztasz a lábadra az nemcsak a szőrt hanem néhány hámsejtet is magával ránt, kb., mint egy bőrradír, tehát a gyantánál még elképzelhetőbb, hogy kicsit leszedje a színt, bár szerintem az sem tudja.
2014. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 9. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!