Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajmosás után ha bekenem a...

Hajmosás után ha bekenem a hajam balzsammal, beköthetem a hajam törölközővel arra az időre, amíg lezuhanyzom? Vagy így a törölköző levinné a balzsamot a hajamról?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért kötnéd be? Miután bekened balzsammal, mosd le.

De ha várni akarsz vele egy kicsit, akkor a zuhanyzás alatt először mosd meg a hajad, majd tedd rá a balzsamot, közben zárd el a vizet, és szappanozd le magad. Amíg leszappanozod a tested, addig a balzsam a hajadon marad. És amikor kész vagy, lemosod a hajad és a tested is.

2014. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy csinálnám, hogy hajmosás, balzsam, zuhanyzás, és balzsam leöblítése. Elég hosszú hajam van, ha nem kötném fel, akkor nem tudnék rendesen zuhanyozni (hátamat szappanozni) :/
2014. jún. 9. 22:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatold fel egy nagy műanyag csattal.
2014. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, az lesz a legjobb. Törölköző szerintem beszívná a balzsamot.

Amúgy ha rögtön lemosom a balzsamot, akkor is megfelelően hat?

2014. jún. 9. 22:06
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Ugyanúgy hat akkor is ha azonnal lemosod mintha 5 perc múlva. A balzsam nem hajpakolás.
2014. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de sokan írják, hogy 2-3-4 percet azért kell várni ezzel a fajrával is, mielőtt leöblítjük.
2014. jún. 9. 22:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Az csak egy dolog h beszívná a balzsamot, de hogy akarsz zuhanyozni törölközővel a fejeden? Nem lesz az vizes?
2014. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A fejem nem szoktam közvetlenül a zuhany alá tartani, meg le is tudom venni a zuhanyfejet, akkor biztos nem lesz vizes a törölköző. Ha csak zuhanyzom, és nem mosok hajat, akkor is így csinálom :P
2014. jún. 9. 22:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Komolyan minden fürdésnél bebugyolálod a fejed törölközőbe? Nem vagy semmi... Tök fölösleges, mitől véded, a két vízcsepptől, ami ráhullana?

Amúgy meg nem egy nagy hadművelet a balzsamozás...... Sampon, balzsam, felcsatolod-felkötöd, megfürdesz, aztán ha megfürödtél, lemosod. Na. A törölközős bugyolálás meg egy baromság.

2014. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem :) Sima zuhanyzáskor nem bugyolálom be a fejem törölközőbe, csak felkötöm a hajam. Hajmosáskor is csak ezért kötöm fel vagy bugyolálom be a hajam, mert különben a hátamat nem tudnám rendesen megmosni, beszappanozni a hosszú hajamtól.
2014. jún. 9. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!