Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de fürdéskor vagy zuhanyzáskor meg szoktátok mosni a nyakatokat is?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 23:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A nyakam alsó részét megmosom, azaz odairányítom a zuhanyt. De akkor az baj, ha fentebb már nem szoktam mosni?
2014. jún. 10. 00:17
 12/22 anonim ***** válasza:
35%

Nekünk nem baj. :)


De egyébként röhej, hogy nem tanítottak meg mosdani és még mentegetőzöl is.

(Illetve az előbb még fel se tudtad kötni a hajadat, most pedig már igen? Gyorsan nő.)

2014. jún. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a hajam a hátam közepéig ér. Fel tudom kötni én is, hát megmosom a nyakam persze és általában akkor mosok hajat ha este fürdök, mert a párnámra teszek egy törölközőt és éjjel van ideje megszáradni. Egyenes hajam van, nem kell vasalni, begöndöríteni se lehet úgyis kirúgja magát, maximum csak összekócolódik éjjel, de reggel megfésülöm és vagy hagyom úgy ahogy van, vagy összekötöm. Túl sokat nem szoktam vele vacilálni. Szerintem a hajszárítót már egy éve nem használtam. Mondjuk volt azért olyan hogy este nem mostam hajat és reggel találtam ki, hogy mégiscsak kéne, aztán vizes hajjal rohantam, de megszáradt az utcán elég hamar. amúgy lakásban legalább 1 óra alatt szárad meg. Kéne olyan hajszárító nekem, amit csak a fejemre kell tenni, de olyanom nincs, a másikat meg unom fogni a kezembe :D
2014. jún. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Én néha megmosom, néha nem. 2-3 naponta mosok hajat, akkor viszont mindenképpen megmosom, nem szólt még senki érte, hogy koszos lenne a nyakam.
2014. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megmosom, sőt a fülem mögött is, és ott is vizes lesz tőle a hajam, télen-nyáron, de mit számít ez? Nem indulás előtt kell fürdeni/zuhanyozni és akkor időben megszárad.
2014. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Egészen a hajatokig megmossátok a nyakatokat? Engem már az is zavar, ha vizesek lesznek a nyakamon azok a hajam alatti szálak. Nem tudom, mi a nevük (babahaj?).
2014. jún. 10. 17:41
 17/22 anonim ***** válasza:
80%
Hát, édesem, őszintén irigyellek, hogy mindössze ilyen problémáid vannak. Én azt javaslom neked, hogy ne mosd meg a nyakad indulás előtt, csak érkezés után, így ha nedves lesz, az sem gáz, mert télen is meleg van otthon, nem? Én pedig azt szeretném megkérdezni, hogy Te hogy szoktad megoldani, hogy a talpára essen a papucs, amikor lerúgod? Olyan bosszantó, amikor felfordul és vissza kell igazítani. Főleg, ha sietnék el otthonról, mert indul a buszom... Válaszodat előre is köszönöm!
2014. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ne használj papucsot. Ha koszos lesz a talpad, nem gond, mert utána úgyis tetőtől talpig megmosod magad.

(Miért ba..tatjuk egymást? Semmi értelme.)

2014. jún. 11. 17:22
 19/22 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj, nem akartalak megbántani, csak tényleg annyira nonszensz volt, hogy ez valóban egy kérdés! :D Esküszöm, nem akartalak b.....ni...!!! Köszi a választ! :)
2014. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Amíg rövid volt a hajam, addig olyan textiles hálós hajpánttal fogtam fel, és gyűrtem alá, így meg tudtam mosni a nyakam anélkül, hogy összevizeztem volna a hajam.

Most már hosszabb, már fel tudom kötni/tűzni, most meg azért nem vizes.

Egyébként igen, mindig megmosom a nyakam, sőt, a szivaccsal át is dörzsölöm, nem csak szappanos kézzel.

2014. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!