Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszúhajú lányok! Milyen...

Hosszúhajú lányok! Milyen hosszú hajad van? Hogy hordod ilyen forró időben?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hordom simán is, meg összekötve is.
2014. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Majdnem a derekamig ér.:) Imádom hogy ilyen hosszú és dús a hajam, nem vágatnám le még a meleg miatt sem. Szinte mindig le van engedve vagy befonva, max itthon felkötöm, de az se tart sokáig mert nehezen találok olyan hajgumit ami megtartja a hajam, felkötöm szépen egy óra múlva meg már elég rendesen lehúzza a súlya.

18L

2014. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is majdnem a derekamig ér.

Elég sok is, úgyhogy nagyon tud melegíteni.

Változó, hogy hogyan hordom, csak simán copfba fogom, vagy befonom, vagy feltekerem kis konty félének. De ha nincs olyan nagyon meleg, akkor kibontva hordom, mert úgy szeretem a legjobban.

2014. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fenékig ér, kontyban hordom.
2014. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Derékig ér a hajam, változatosan hordom hol leengedve, hol befonva, hol többféle kontyban. A lényeg, hogy valami extra legyen benne :D
2014. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Derékig ér és csak kiengedve hordom.
2014. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú, nekem a konty nemigazán áll jól így felfogom magasra és van hogy ezt a copfot be is fonom :) ha több időm van halszálka fonással
2014. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Derékig ér, mivel itthon ülök, béna csatokkal felkontyolom. Azért ha emberek közé megyek, inkább leengedem, összekötöm, oldalra fonom vagy hasonló. :D
2014. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az eddigi válaszolókhoz képest,nincs hosszú hajam,kb mellig ér, viszont nagyon dús, így a nyári melegben igyekszem cofban, kontyban hordani vagy befonom, esetleg a youtubon szoktam ötleteket keresgélni.

Például: https://www.youtube.com/watch?v=ESL65QfcrPg

De ha beírod a youtube keresőjébe, hogy 'summer hairstyles for long hair', akkor sok lehetőséget kihoz és vannak amiket érdemes kipróbálni.

Remélem tudtam segíteni egy kicsit :)

2014. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!