Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha fiu vagyok es hosszu a...

Ha fiu vagyok es hosszu a hajam, azert mert kell szivatni? Irja valahol hogy a hosszuhaju fiuk nememberek?

Figyelt kérdés
Gyonyoru baratnom van es szeret, barataim is elfogadnak es talan ferfiasabb vagyok sok kinyalt discos-nal.
2008. aug. 7. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szia! az én barátomnak is gyönyörű hosszú haja van, imádok beletúrni..mmm:)

nem kell ezekkel a komolytalan emberekkel foglalkozni!! Van egy szép barátnőd, barátaid, akiknek te így vagy jó, így fogadtak el, akkor meg miért érdekel ezeknek a véleménye? ők meg férfi létükre rózsaszínbe járnak és azt hiszik hogy menő.. hát pedig..no comment..

magasról tegyél az ilyenek véleményére, az én szememben egy hosszú hajú srác sokkal komolyabb mint egy rózsaszín halálfejes pólós srác.

meg lehet hogy féltékenyek a hajadra azok akik ezzel szekálnak. Én a te helyedben magasról tojnék rájuk. Nekik az öröm ha te ezt a sértegetést felveszed.

Nevess egy jót rajtuk és lobogtasd a hajad előttük:):)

2008. aug. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, mindig lesznek olyan elavult gondolkodásu emberek akik szerint a hosszu haj csak nőknek való.
2008. aug. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem ertem az embereket. miert nem tudjak elfogadni 1mast?! az 1ik ember ien mig a masik oan...... amugy ne torodj veluk..............XD
2008. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyengéim a hosszú hajú fiúk! :) Na hallgass senkire, aki sérteget, előbb nézzenek tükörbe ők! Hihetetlen, hogy a sok zselézett hajú műmájer idióta milyen bátor, ha másokat kell fikázni, de önkritikájuk, az nincs. Ha jól érzed magad a bőrödben úgy, ahogy vagy, és a barátnőd is elfogad így, akkor nincs értelme ilyen kérdéseken rágódni.
2008. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, el kell egymást fogadni olyannak amilyen, csak nem mindenki így gondolkodik. Mindenkinek más a stílusa, és szerintem se rossz a hosszú haj férfiaknál.


És még egy valami:

Ha mondjuk tényleg igaz LENNE, hogy a hosszú hajú fiúk nem emberek, akkor te mi vagy? UFO? Az pedig biztos nem!

2008. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hu én nekem gyengepontom a hosszú haj:D legalábbis az iylen félhosszú tépett..imádom..sztem semmi baj ninc a hosszú hajjal:D sőt.nekem már alig jönnek be a rövidhajú pasik..
2008. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem nagyon bejönnek a hosszú hajú fiúk:D a hosszu haj nagyon sexy!!! de a rövid haj is ugyanugy sexy. Sztem aki olyat mondd h a hosszu haju srácok nem emberek, az egy idióta, aki nem talál elég jó okot arra, hogy "háború legyen"... Szard le!! Sztem biztosan nagyon jól nézel ki:) és a bnőd is úgy szeret, ahogy vagy!
2010. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

NE torodj vele.

Sajnos a hosszu haj a hippi porszak ota (utana a rockerek) miatt ellenerzeseket valtanak ki sok emberbol. POnt mind a rovid haj a csajoknal.

Legy ra buszke, es ha gondolod, kicsit oltozz rockeresebben.

2010. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hát nekem valahogy jobban bejön egy fekete/barna/szőke hosszú hajú fekete bőrkabátos srác mint egy rózsaszín inges feltűrt gallérú "ide nézzetek de menő vagyok" parti arc.

A hosszú hajú rockerek a legjobb pasik szerintem.

2010. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem a hosszú hajú fiúkat^^
2010. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!