Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jó sampon normál hajra?

Melyik a jó sampon normál hajra?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 21:18
 1/2 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a Baba samponokat. :) Ha az avokádósat veszed, ami egyébként tipikusan zsíros hajra van, nekem van, hogy 1,5 hétig nem zsírosodik be tőle a hajam. :) De ez egyén függő, ki kell tapasztalnod, hogy a te hajadnak, neked mi a legjobb :) A head and shoulders is nagyon jó, a sima fehér-kék normál hajra. De ez nálam. :) Tapasztald ki :)
2014. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gliss kur, Elseve, Syoss... ezektől hosszútávon erősebb és szebb lesz a haj.A többi olcsóbb márkától nem történik csoda. A gyógynövényes drága micsodák meg eddig csak viszketést és gyors zsírosodást okoztak. :P
2014. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!