Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az életem hátra lévő részére...

Az életem hátra lévő részére miteszeres leszek?

Figyelt kérdés

Tele vagyok miteszerrel és bele tudnék őrülni. 10éves korom óta van, most 15 vagyok. Minden krémet, kenőcsöt kipróbáltam de semmi.

Bőrgyógyászaton is voltam vele felírtak krémeket, nincs változás. A keresztanyukám kozmetikus és már ő is feladta azt mondta kinyom 6 visszajön 12 és, hogy nagyon csúnya a bőröm. Én már mai nap is sírtam, hogy lehetek ilyen nyomorult. Osztálytársaim is csúfoltak már miatta. Elfog ez valaha is múlni? Vagy ilyen maradok? 15L



2014. jún. 11. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor az esélytelenek nyugalmával: minden reggel és esete egy szelet uborkával töröld át az arcod. Ha kijön a pattanás akkor paradicsomlével is a pattanást.


Elég durva helyen élhetsz, ha kis mitteszerek miatt így riogáznak.

2014. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szinte mindenkinek van miteszere én már 34 vagyok mégis.Kozmetikai tisztítás.
2014. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mitesszer mindenkin van, a pórusokban felgyűlt kosz. Minden nap alaposan meg kell mosni az arcot, reggel, este, nyáron többször is, heti 2szer radírozni is kell. Hatásosabb az arctisztítás ha előtte gőzölöd a bőrt, mert attól kitágulnak a pórusok.

Primert is használhatnál meg arra színezett hidratálót és nem látszana semmi az egészből. Nem kell emiatt parázni.

2014. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ezen csak a kozmetikus segíthet :S havonta elmész hozzá, szépen kitisztítja, és biztos sokkal szebb lesz :) de persze neked is figyelned kell a bőrödre, hidratáld rendesen, mosd meg rendesen este és reggel is, a sminket normálisan távolítsd el, és koszos kézzel ne nyúlkálj az arcodhoz. én is elég pattanásos vagyok, de hát ez van, tinik vagyunk :)

16/L

2014. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Feltétlenül megcsinálom ;)
2014. jún. 12. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!