Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teafaolaj a pattanásokra?...

Teafaolaj a pattanásokra? Segíthet?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol a teafa OLAJAT ajánlják, pedig létezik külön ARCLEMOSÓ és akne elleni KRÉM is...miért?


tényleg jobb az olaj? vagy tök mindegy melyiket veszem meg és használom? Csak mert nekem pattanásokra kéne vmi, gondoltam akkor az akne elleni krém és lemosó csak hatásosabb lehet


2010. jan. 2. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Én is azt hallottam, hogy jó!Leszárítja meg fertőtleníti is!

Azért ezt ajánlhatják, mert ez legalább természetes nem úgy, mint sok más kencefice!


20L

2010. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt én értem..de ebből van speciális teafa olaj aknés arc gél, és arclemosó..mégis mindenki azt az olajat használja...
2010. jan. 2. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:

tényleg hogy jó...nekem is sokan mondják és megis fogom vásárolni...még a oriflame szakértő is azt ajánlja..

próbát megér:DDD

2010. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!