Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik jobb a pattanásokra a...

Melyik jobb a pattanásokra a kettő közül? Sudocrem vagy teafaolaj?

Figyelt kérdés
Melyik szárítja le hamarabb?
2011. máj. 23. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Sudocrem nem segített, a teafaolaj viszont igen. Ráadásul utóbbi olcsóbb (igaz, kisebb kiszerelés de hígítsd és sokáig elég), és ha pattanásokra nem is válik be, egy csomó dologra használhatod. :)


Úgyhogy szerintem azt vegyél először.

2011. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Más a kettő, együtt is használhatod igazából. A teafaolaj jobban szárítja a bőrt, ezért ha érzékeny a bőröd, akkor fertőtlenítés ide vagy oda még jobban be fog tőle gyulladni, mert irritálja. Ha viszont annyira nem érzékeny és nem nagyon gyulladt, csak olyan normál pattanás, akkor simán leszárítja.

Sudocrem arősen gyulladáscsökkentő, és antiszeptikus, tehát a nagyobb gyulladt pattanásokra és érzékeny bőrre az jobb.

Nekem mivel érzékeny ekcémára hajlamos a bőröm, ezért a sudocrem vált be jobban arcra. Amikor viszont a hátamon jön ki, ott annyira nem érzékeny a bőröm, azokat teafaolajjal is lehet kezelni. Meg amúgy lehete a kettőt egyszerre is használni, mert semmi olyan nincs a sudocrem-ben ami nem férne össze a teafaolajjal. Mivel a sudocrem bőrregeneráló hatású, ezért jót tehet együtt, próbáld ki.

2011. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Akkor kipróbálom mindkettőt.

2011. máj. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!