Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Törékeny, száraz hajra: Syoss...

Törékeny, száraz hajra: Syoss vagy Elséve/Gliss Kur termékek a jobbak?

Figyelt kérdés

Légyszi adjatok tanácsot, nagyon fontos!!

:)


2010. jan. 2. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon erős hajam van, de egy időben nagyon sokat vasaltam és eltöredezett, meg a festéstől száraz is volt.

én rengeteg félét próbáltam már, de az Elséve a legjobb:)

a hajpakolását is imádom, sokat használ:D

2010. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ez lehet h fura, de nekem a gliss kurtól hullott a hajam! pedig elvileg tök jó, de nekem nagyon nem jött be... & egy barátnőmnek említettem, erre rájött, h 'akkor lehet h az enyém is attól hullik!'
2010. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!!:)

És az Elséve termékei közt melyik a legjobb? A méhpempős stb.???

2010. jan. 2. 22:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Elséve. Nekem a tükörfényestől nagyon szép lett a hajam, de a méhpempős se rossz.
2010. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Elséve tükörfénytől zsíros lett az amúgy abszulút száraz típusú hajam. :( Syoss-t használok egy ideje, nagyon bevált! Még akkor is, amikor csak a balzsamját használtam, mert az előző samponom még nem fogyott el.
2010. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Syosst ne vegyél. Nekem másfél nap alatt(!) zsíros lesz tőle a hajam, ráadásul nagyon száraznak tűnik..

Elsévet szeretem, főleg a kifésülős balzsamokat, a Gliss Kurt még sosem próbáltam ki.. Ja és nekem most ajánlották a Serical Latte hajpakolást, fodrászkellékesnél kb 700ft/liter, szóval nagyon jó árban van. Én ki fogom próbálni :)

2010. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Az elséve termékek nagyon jók,nekem eddig mindegyik bevált, sampont és kifésülő balzsamot használok,soha nem volt még ilyen szép és egészséges a hajam!! viszont a gliss kurt nem birja a hajam, se a sampont se a balzsamot.
2010. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elseve. most használok de egyébként jó
2010. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gliss Kur,nekem nagyon beváltak
2010. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mindenkinek más válik be,de kipróbálhatnád a különböző hajvégápolókat pakolásokat amiket a fodrászkellékesnél lehet kapni,nem ezeket a bolti fosokat!!vagy ha pl simitod a hajad,lehet azért törik akkor ezeket a hajvédő,hővédő spay-ket,de ezekből se a gagyit,igaz hogy elég drága mulatság de ezek tényleg azért védenek,nem úgy mint a többi bolti kencefice!!!
2010. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!