Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan van, hogy egy férfi...

Olyan van, hogy egy férfi (kb.35 éves) természetes módon teljesen szőrtelen mindenhol?

Figyelt kérdés
Tehát az a férfi nem csinált semmit, nem szőrtelenít meg ilyesmi, csak egyszerűen nincsen rajra szőr, még pihék sem a lábán sem. ez lehetséges? (haja, szemöldöke, és arcszőrzete van [pénisz körüliről nem tudok?], de sehol máshol még egy fél milliméter sem, ilyen lehet természetes módon?

2014. jún. 16. 02:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Igen!Ez egyénfüggő és genetika is.
2014. jún. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Hát, szerintem meg nem..ha máshol van szőre, a lábán meg pihe sem, az szerintem nem természetes.
2014. jún. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen nincs, pihék kellene, hogy legyenek rajta.
2014. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Lehet van ilyen max 5-10 ember a földön,valamilyen betegség,vagy génhiba miatt, de én még nem halottam róla,szerintem nem létezik ilyen,márcsak a hormonok miatt sem.De nöröl sem tudok,hogy lenne ilyen,de attól még elképzelhetö.
2014. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ők se borotválkoztak:

[link]

2014. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszaitokat4


ha még tud valaki valamit, akkor írjon!


Igen, azt tudom hogy az ázsiaiak egyáltalán nem szőrösek, még a hónaljuk sem :)


De ez a férfi nem ázsiai, hanem magyar, és kondizik és edz, de nem tudom, hogy szőrteleníti magát vagy természetesen ilyen a teste?

Elég külön9ös, mert ilyet még nem láttam, hogy a lábszára végén sincsen egyetlen egy pihe sem.

2014. jún. 16. 10:32
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen nincs, pihék mindenkin vannak mindenhol, ez a természetes, a kondizók meg gyantáztatni járnak rendszeresen azért szőrtelenek.

Nyilván léteznek a világon olyan beteg emberek akiken nem nő szőr, de azoknak sehol semmilyen nem nő, nincs szemöldökük, nincs hajuk, se semmi.

Az ázsiai emberek is ugyanolyan szőrösek mint bárki más, nem értem honnan veszitek hogy ők szőrtelenek.

2014. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Az ázsiai emberek is ugyanolyan szőrösek mint bárki más, nem értem honnan veszitek hogy ők szőrtelenek."


Hmmm. Mondjuk onnan, hogy éltem D-Koreában, jártam Kínában, Tajvanon, Japánban?


Köztük is van szőrös, nem mindegyikük természetesen csupasz, de nagy többségben jóval kevesebb test- és arcszőrzettel rendelkeznek, mint egy átlag európai. Női szemmel is irigylésre méltóan kevéssel.


Viszont nem kell kint élned, ahhoz, hogy erről tájékozódj. Itt van például egy cikk 8 ázsiai tollából, akik rendre sztereotípiákat cáfolnak vagy épp erősítenek meg:

[link]

2014. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát közelről nem nézegettem, de a húgom apósának teljesen csupasz a lába és nem borotválja. Egy ismerősömnek (ő ugyan lány volt) a karja volt teljesen csupasz (vagyis a lába is de arra nem kérdeztem rá, mert az normális hogy azt borotválja mindenki). Többi részüket nem láttam. Szóval én teljesen elképzelhetőnek tartom.
2014. jún. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy!Mármint én örülnék neki!
2014. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!