Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiwisunba kezdő szolisként...

Kiwisunba kezdő szolisként valóban mehetek kétnaponta?

Figyelt kérdés
Nem érzékeny a bőröm, és nem is az a hófehér. Tegnap voltam először, kellemes volt, a recepción azt mondták, lehet 2 naponta nyugodtan. Ám máshol azt olvastam, 5-6 naponta lehet.
2014. jún. 16. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
ha jót akarsz a bőrödnek meg a pénztárcádnak, akkor egyszer sem mész. ha meg a kiwisunnak akarsz jót akkor mindennap 20 percre... persze, hogy nem fogják azt mondani, hogy sohatöbbet ne gyere, inkább legyél bőrrákos csak szórd a pénzt, őket nem érdekli a te bőröd, csak hogy fizessél
2014. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Drágám, édesanyám bőrgyógyász, anyajegyvizsgálat után évi egy darab 10 alkalmas bérlettől még nem lesz bőrrákod. Nyugi.
2014. jún. 16. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj naponta, nyilván ők ebből élnek, nem mondják hogy ne menj. Hamarosan szép leszel... lásd jobb oldal: [link]
2014. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem megyek naponta, nem is írtam ilyet, de nem baj...
2014. jún. 16. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
annak a 10 alkalomnak meg kb semmi értelme, főleg nyáron :) ha anyád orvos örökölhettél volna több észt is
2014. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
No, remélem, jó szolgálatot tettem a kérdéssel, és kidühönghetted magad, ócsárolhattál olyat, aki sosem bántott.
2014. jún. 17. 12:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg már most látszik, két alkalom után. Nem szénkupac akarok lenni, csak egy kis alapszínt szedek össze. Úgyhogy bőven elég 10 alkalom.
2014. jún. 17. 12:49
 8/8 anonim válasza:

Istenem! Mikor fejezzük már be ezt a bőrrákos dolgot? Nem unjátok még?? Bőrrákot az kap, aki sokszor megég vagy túlzásba viszi a szolit-.- Istenem...egyes emberek olyan sötétek, mint a föld.

Én 2 éve a kiwibe járok és képzeljétek nem vagyok bőrrákos.Még anyajegyszűrésre is eljárok. Kedves kérdező! Inkább háromnaponta menjél, hogy tudjon regenelálódni a bőröd:)

2014. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!