Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A NAGY kérdés: Braun vagy...

A NAGY kérdés: Braun vagy Philips epilátor?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni a kissé már rozoga Rowentámat. ~10 ezret szánok egy új masinára. Melyiket válasszam? Sokat olvastam már a témában, azt hiszem a legjobb választás a Braun SE 7-es széria lenne, csak hát azok a piszkos anyagiak... Megéri az olcsóbb Braunt megvenni? Vagy ha szűkös a keret, akkor inkább Philips? Vagy valami teljesen más? (Nekem a Rowenta teljesen jól bevált, de olvastam itt olyan véleményt, hogy az a leggyatrább.) TAPASZTALATOKAT szeretnék olvasni, ha lehet!
2014. jún. 16. 16:35
 1/4 A kérdező kommentje:
És ami az előbb kimaradt: A SZEMPONT: lássa el a dolgát, és lehetőleg legyen HALK (bár már előre tudom, hogy ez egy hiú ábránd...)
2014. jún. 16. 16:37
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Hányszor volt már ez a "nagy" kérdés!


De hogy azért választ is adjak: nekem csakis braun, ugyanakkor a 7-es braunom olyan, mint egy traktor a korábbi 2-eshez képest.

2014. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Philips-t vettem elsőre, majd Braunt. Hát a Braunból a 3-as széria is jobb mint az új Philipsek. Viszont halk epilátorral még nem találkoztam.
2014. jún. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ma vettem Braunt (8000Ft-ért), és nagyon jól levitt mindent. Azt nem mondom h halk, de sztem nagyon jó :D
2014. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!