Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves fiú vagyok, nagyon...

15 éves fiú vagyok, nagyon pattanásos az arcom és a hátam, és már többször mentem már kozmetikushoz, szoláriumba (bőrgyógyász kérésére), kipróbáltam mindent, de ne hatott semmi. Ez kikészít, esetleg van valami 100%ig hatásos gyógymód?

Figyelt kérdés
Egyszerűen bármit teszek, hiába változtatok az étrendemen, ugyanolyan ronda gyulladt arbőröm van, és utálom, már annyira, hogy most rám jött a sírás is, ami nagyon ritka. De nem lesz jobb semmitől és már nagyon elegem van. amúgysem vagyok annyira helyes szerintem, de így meg főleg. Apámtól örököltem, mert neki os ilyen sok volt, és egészen 25 éves koráig, én viszont nem szeretném így leélni a fiatalkoromat. Még nem volt barátnőm sem es úgy érzem nem is lesz sosem. Meg még van egy anyajegy is az arcomon jobb oldalt, a a pofazacskóm tetején, a caontos résznél és az is nagyon zavar. egyszerűen, túl csúnyán nézek ki, pedig én tényleg megteszek mindent amit tudok, szigorúan és nincs semi hatása. Nincs is életkedvem már, három lány is kikosarazott mert szerintük csúnya így az arcom. Szerintem tök normális srác vagyok, de ez a csúnya arc nagyon gátlásossá tesz. Kész vagyok teljesen, nem tudom hol kiönteni ezt úgyhogy ide írtam, bocsánat ha valakit zavarok. :(
2014. jún. 16. 23:52
 1/9 anonim válasza:

Az ilyen tini fiúkból lesz 20-30 körül a legjobb pasi :)!!!

Nyugi, el fog múlni, csak kezeld és ne add fel! Egyébként a szoli szárítja a pattanásokat és a gyulladást persze csak mértékkel heti 1x 2x 5-10perc elég! Most úgyis nyár van próbáld ki, illetve menj el kozmetikushoz havi 1x hogy ne hegesedjen, ő fog ajánlani neked megfelelő krémet és pasztát is amivel helyileg tudod pöttyözni lefekvéskor. pár év és elmúlik. És hidd el akinek szimpi leszel a személyed miatt, a pattikat is elfogadja még átmenetileg is, hisz egy tini fiú vagy ez normális, nem tehetsz róla! Kitartást :) !!!

2014. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
milyen bőrgyógyász az, azki szoláriumba küld valakit????? ez egy kóklet. gyorsan keress egy másikat, aki nem szoliba küld, hanem inkább további vizsgálatokra
2014. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pubertáns kor,ezen mindenki átesik.Rendszeres arcápolás pattanás elleni ecsetelő.
2014. jún. 17. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy bőrgyógyászhoz, az felír neked egy Roaccutan nevű gyógyszert.
2014. jún. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy idős vagyok veled,csak lány és ugyanaz a problémám volt mint neked! esetleg nem lóg bele az arcodba a hajad? ez nagyon fontos is lehet, mert nekem ez egy elég meghatározó indok volt, a rengeteg gyulladásra! másrészt ugye az étkezés, ugye semmi túl fűszeres, vagy cukros, főleg ne csoki. ezen kívül szerintem mindenképpen érdemes lenne házi pakolásokat készítened, pl. mézes, vagy citromos pakolás. meg persze vehetsz krémeket is rá. és persze minden napos arcmosás! ezek után talán kevesebb lesz! :) nekem ezek segítettek, persze még most is jönnek ki néha, dehát elvégre a pubertásban vagyunk, ez elnézhető! :)
2014. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Semmiképp se otthon házilag gyártott dolgokat tegyél rá! Kozmetikus a titok nyitja! És a szoli valóban jó, nekem is szárítja a pattanásokat de a napfény is segít, és a napi 3x artisztítás, krémezés
2014. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A hajam nem lóg az arcomba, és köszönöm a tanácsokat mindenkinek! :)
2014. jún. 17. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Akneroxid gélről nagyon sok jót írnak. Olvass után, én azt ajánlom neked :) Még nekem is enyhítette az allergiás kiütéseimet az arcomon.
2014. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Nekem is sok pattanasom volt. En is jarok szoliba, bar nem emiatt... javaslom hogy mosd ki jol a szervezeted. (Szuztea/malyvatea) este egy csesze es reggel megy a hasad, de kiviszi a sok lerakodott mereganyagot. Egy hetig csibald ezt. Sokak ajanlottak a beontest is a teak itani heten egyszer-ketszer csak en nem vettem olyan kis cuccot amivwl ezt meg lehet csinalni... eloszot belulrol kell tisztitani magad mert ott gyokerezik. Egyel tengeteg rostot. Autan az arcomra en vettem levenfulateat meg koromviragteat a dmben. Papirzacsiban vannak. Reggel levendulateaval kentem, este a masikkal. Egy kis cseszeben csinalj NAGYON eros fozetet. Tehat 1dl vizhet kb 2-3kiskanal tea. Tovabba en neha mezzel atkenem az arcom, 10perc mulva lemosom. Amikor mar nem tul pattanasos akkor kend at 2hetente egyszer egy citromkarikaval. Csipni fog, de hagy ott 1-2percig. Megoli a kis bacikat meg az ilyesmiket. Ja es heti egyszer hidrtald valami nagyon egyszeru hidratalo kremmel. Nem kell tobbszor. Kozmetikumokat lehetoleg ne hadznalj!
2015. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!