Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágó géppel vágom le a...

Hajvágó géppel vágom le a szőrt a lábamról, erősebben, sűrűbben fog visszanőni?

Figyelt kérdés
Ha leborotválnám, akkor nyilván erősebb lenne utána, de ha géppel? Nem nullással akarom!

2014. jún. 17. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Csak akkor lesz erősebb, ha a művelet közben kérleled a hagymáiadat hogy erősebb szálakat szüljenek, és imádkozol a szőrhagyma manókhoz hogy még több hagymával áldjon meg.


Hülye.....

2014. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erősebb csak érzetre lesz, mivel a rövidebb szőr kevésbé szeretne hajlani, mint a hosszú. Tehát ha végigsimítod a lábad, úgy fogod érezni, hogy keményebb lett. Én azt javaslom, hogy inkább gyantázd le, vagy epiláld. Én is gyantázni szoktam, és nekem bevált. :) Gyantázás után egész puha, vékony szálak bújnak ki, amik sokkal kevésbé zavaróak vagy észrevehetőek. :)
2014. jún. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és nem akarok teljesen szőrtelen lábakat.Csak mivel nagyon szőrős a lábam, és zavar, ezért szeretném "levágni" rövidebbre.
2014. jún. 17. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, és én is fiú vagyok. :)


Ha nem akarod nem kell hogy mindig szőrtelen legyen a lábad, de én akkor is a gyantázást javaslom, mert ha megcsinálod, akkor kb 10 nap után kezdenek kibújni a szőrök, majd növesztheted amekkorára szeretnéd. De így legalább puha, gyenge vékony szőrszálak fognak nőni, amik nem szúrnak, és sokkal kevésbé zavaró. Aztán lehet hogy legközelebb majd csak 3-4 hónap múlva kell újra gyantáznod. :) Egy próbát megér szerintem. :)

2014. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából vettem már gyantát, és ma elkezdtem a combomon, de úgy fájt, hogy majd meghaltam. :D

Kozmetikushoz meg nem igazán mennék, elég ciki lenne.

2014. jún. 17. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki a kozmetikus? Ez a munkája, ezt tanulta, ezért van. Az a ciki, hogy fiú létedre ilyen beszari vagy, hogy elmenj egy kozmetikushoz gyantáztatni. Ha a kozmetikust megkérdeznéd, meglepődnél, hogy hány fiú jár gyantára. Biztos nem vigasztal, de én pl intim gyantázásra is járok, és nem érzem cikinek. :) Fodrászhoz jársz? Az nem ciki? Pedig ő a "fejszőrödet" alakítgatja. :)


Az meg hogy nagyon fájt, valószínű azért van, mert nem jól csináltad. Menj el legalább egyszer kozmetikushoz, és lesd el hogy csinálja, kérdezgesd, kérj tőle tanácsot. Szívesen szoktak segíteni, általában nagyon jó fejek. :)

2014. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi hatással nincs a szőrszállal, ha levágod a végét! Ez vonatkozik az ollóra, borotvára, hajvágóra, mindenre
2014. jún. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Fejszőr"

A fejét mindenki látja, a nadrágjába meg nem sokan néznek bele.

2014. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!