Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 évesen ha megborotválkozok...

15 évesen ha megborotválkozok erősebben és sötétebben fog visszanőni?

Figyelt kérdés
Már eléggé láthato a szakállam és többen is megszóltak emiatt. Erős szakállként fog visszanőni a még puha,ámbár hosszú szőrszál?

2012. jún. 22. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

egy idő után ha sokat csinálod

de egyrészt ez normális egy FÉRFINÁL másrészt meg nagyon gázul néznek ki azok akiknek már látszik a bajusz és nem borotválják le

borotváld minél hamarabb mert őszintén mondom nagyon gáz

attól még hogy nem mondják a szemedbe még a hátad mögött kibeszélnek, ilyenek az emberek

szóval BOROTVÁLD LE

2012. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem csak a bajuszom,hanem az egesz arcszorzetem kialakult mar :-S
2012. jún. 22. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan borotváld.


Egy idő után napi szokás lesz.

Egyáltalán nem gáz


Mondjuk egyéb szőrzeteket (arcot kivéve) nem borotválnék, mert pl láb, kar ha rejtve a kérdésben erre is gondoltál ott más technikát használnék

2012. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Én nem értem, miért akar mindenki mindent leborotválni. Nekem a szakállas fiúk tetszenek jobban :)


Egyébként, ha leborotválod, akkor határozottabbnak, erősebbnek fog látszani, ami visszanő, de maga a szőrszál nem változik, csak egyenesen lesz elvágva a vége, és az úgy erősebben látszik.

2012. jún. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gelazso ***** válasza:
Igen idövel.
2012. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

miért lenne gáz, ha van bajusza vkinek?

az első hülye


a borotválástól nem erősödik a szőrzet, ezerszer el lett mondva le lett írva

max a piheszőrök helyett rendes szőr nő

2012. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Minél többet huzod,annál erösebb!Ajánlom a villanyborotvát,mert azcsak kaszál.De a pengés borotva : SZÁNT.

Én voltam a kommunista haseregben anno az egyetlen aki i kiharcoltam a villanyborotválkozás lehetöségét,a többi kigunyolt és röhögött,aztán amikor szörtüszögyulladással,tele pattanással kinlodtak,már nem röhögtek...

Tehát: voillanybortva!Üdv

2012. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!