Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam festett közép vörös...

A hajam festett közép vörös színű. L'Oreal Feria Wild Ombre-vel szeretném feldobni, hogy a vége világosabb legyen. A három itthon kapható Feria árnyalat közül (fekete/barna, világosbarna/sötétszőke, világosszőke/szőke) melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
HA a hajam alapvetően sötétbarna, de már évek óta rendszeresen világosabb vörösre festem, és alatta őszülök is. Tudom, bonyolult. Tehát a jelenleg "réz" szőke hajam alját szeretném kivilágosítani, de nem tudom, hogy melyik verziót válasszam a fent felsorolt termékek közül. Természetesen úgy, hogy közben ne hulljon ki tövestül, és lehetőleg még elviselhető minőségű legyen.

2014. jún. 17. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A fekete/barnát ne.
2014. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
alapvetően én is a középsőt tippeltem be, a biztonság kedvéért.
2014. jún. 17. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt azért már jó páran leírták, hogy ombre-t csak fodrasszal csináltass, mert az egy színátmenetes technika egy doboz festékkel nem lehet megcsinálni, ehhez több szín kell és szakértelem. Egyébként én is otthon festem a hajam, csak egyszínűre, tehát nem az otthoni hajfestés ellen vagyok. Ez a Féria ombre szimpla reklámfogás, megveszik az emberek, mert divatosan hangzik az ombre név.
2014. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát, erre két dolgot tudok mondani. az egyik, hogy én is úgy voltam vele, hogy ilyen dologgal inkább fodrászhoz megyek, de mostanra megnéztem róla egy csomó videót, véleményt, leírást, és kivitelezhetőnek tartom otthon is. Másrészt nem fogok kifizetni rá minimum 20 000.- forintot, ha két-háromezerből megúszom.

harmadrészt meg, ha végképp elcseszem, akkor ott van a póthajfesték a szekrényben, amivel rámegyek, és kész :)


JA, és még valami. nem bízom a fodrászokban. kevés alkalommal keveredtem a közelükbe, de SOHA nem azt kaptam, amit kértem, pedig sose kértem bonyolultat. sose mondták, hogy nem tudják, vagy nem lehet megcsinálni, egyszerűen mást csináltak. szóval nem bízom bennük, ennyi.

2014. jún. 17. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, és én sem bízom bennük :) ezért nem is szeretnék ombrét, de amúgy én is ilyen lazán fogom fel a hajfestést mint te, hogy ha elrontom akkor rámegyek egy másik színnel és még soha nem hullott ki a hajam tőle.
2014. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na, ennyi :)
2014. jún. 17. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!