Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos szőke hajból szeretnék...

Világos szőke hajból szeretnék sötétebb szőkét otthon festeni. Hogyan?

Figyelt kérdés

Eddig ezt használtam: [link]


Próbáltam sötétebb lenni, és befestettem a 1013-assal [link] ,

mire sötétszürke lett az egész fejem!!! Nem tudom mi lehetett a baj, de most már félek kísérletezni. Kérlek segítsetek, hogy tudnám elérni ezt(ami az eredetimhez nagyon hasonló, egy árnyalattal világosabb kb.):

[link]

Jöhet bármilyen tipp!



2012. dec. 16. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

na ugyanabban a cipoben jarunk csak annyi hogy nekem zold lett a hajam :D most vilagosbarnara kellett festenem es meg igy is van benne zoldes. en reszemrol most elkezdem az eredeti szint lenoveszteni ami sotetszoke es csakis fodraszhoz fogok menni ha be akarnam festeni. pedig tobb eve festek mar hajat de a vilagosszoke kifogott rajtam kemenyen.

amugy most amit ajanlok hogy semmikepp ne menj ra semmi aranyszokevel vagy termeszetes szokevel mert most lehet neked is zold ha a kekes talalkozik a sargassal. szerintem menj fodraszhoz mig lehet, eppen a kapujaban allsz az ugyanannyi penz kidobasanak mintha ott kezdted volna.

2012. dec. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!