Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarna hajat vörös HAJSZÍN...

Középbarna hajat vörös HAJSZÍNEZŐ befogja?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni, hogy áll a vörös, de nem festékkel, hanem valami olyannal, ami pár mosás után kijön. Nem a bordó vörösre, hanem a narancssárgás árnyalatra gondoltam. Valaki tudna ajánlani márkákat/termékeket?

2014. jún. 17. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen olyan hajszínező, ami pár mosás után eltűnik a hajból. A vöröset különösen nehéz eltávolítani.
2014. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, ami kb. 1-2 hónapig tartott, és fokozatosan vesztett a színéből. Ez volt, és ebből többféle vöröset is kipróbáltam, végsősoron maradtam az eredeti hajszínemnél: [link]

Nekem ezekből a gránát, burgundi és a rézvörös színező volt, a rézvörös állt a legjobban.

2014. jún. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! nekem is középbarna a hajam, vöröses/gesztenyés árnyalatú hajszínezőt vettem, de fekete lett belőle :D és akárhányszor vettem világosabb vöröses árnyalatot mindig fekete lett belőle, persze idő után veszített a színéből és jobban hasonlított a vörösre,mint a feketére.

JA és ne számíts arra,hogy kifog jönni a hajadból a szín, nem fog kijönni, max csak világosodik/veszít a színéből.

2014. jún. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-mas: Ez érdekes. Én a természetes hajápolókkal jártam így. Amelyikre az volt írta, hogy nem fogja be a hajat, attól vöröses fénye lett, amelyik általában befogja, és fekete lesz a haj tőle, az semmit nem csinált a hajam színével. Ez érdekes.
2014. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a sötétbarna hajamat nem fogta be a szőke hajszinező, ez persze érthető is mert sötétbarna hajat nem fog befogni szőke hajszinező. Szerintem próbáld meg, hátha sikerülni fog!:)
2014. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül sikerült?
2021. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!