Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék sötétbarna hajból...

Szeretnék sötétbarna hajból egészen szőkét. HOgyan érhetem el?

Figyelt kérdés
Tudom sokan feltettek már hasonló kérdést keresgettem is köztük hogy milyen megoldások vannak viszont nem minden kérdésre kaptam választ. A hajradír nagyon jó ötlet viszont hogy a fodrász mennyiért radírozza a hajamat és utána mit kell tennem hogy szőke lehessek azt nem. Az eredeti hajszínem sötétszőke csak melírt szeretnék nem az egészet szeretném szőkíteni. Egyébként a hajam minden színt ledob magáról könnyen kimostam samponnal az összes fajta színt még a feketét is. Mindegy volt mivel festettem a legmárkásabb festék is kijön. Így is nehéz lesz kiszőkíteni? Szeptemberig szeretném véghez vinni a dolgot és március óta nem volt festve a hajam. Vélemények? Kérlek mindent írj le véleményt tapasztalatot meg mindent :)))) köszi

2014. jún. 19. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Elmesélem a sztorimat. évekig festve volt a hajam természetes sötétbarnáról ugyanolyanra (mert őszülök 18 éves korom óta családilag). Egyszer befestettem csak a tetejét, ami fekete lett, az alja barna maradt, akkor úgy döntöttem, ennek itt van vége:D


elmentem a fodrászhoz, ő leszívta az egészet (másnap) fehérre, aztán ráfestette az aranybarnát/szőkét, ahogy tetszik, és tett bele melírt is. 8.000 Ft volt, azóta meg 6000 Ft, ha csak simán fest+melír. Ez Bp. belvárosában, menő szalon, menő fodrász. (ha bp-i vagy, tudok segíteni)


Az a baj, hogy te festetted, azért jön ki, egy fodrász porból kavarja, meg eleve, tök más. Ő ért hozzá, persze nem mind. Az enyém igen.:)


Ami történt a leszívás után: sebes nem lett a fejbőröm, de azért fájdogált, csomók voltak rajta 2 hétig, nem viszkettek vagy ilyesmi. Dús volt előtte nagyon a hajam, ma már nem annyira, nem fénylik és nem olyan puha már. De: az új fejbőröm már "felnőtt fejbőr", és így már nem vagyok azóta korpás, eldobhattam a több ezres samponjaimat. Viszont kell balzsamat használnom, és ami még jó, inkább nő a hajam, és nem dúsul már!


27L, 3 éve volt ez az eset.

2014. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj fodrászhoz, ő tudja hogyan kell csinálni.

Nem lehet, hogy ammóniamentes festékeket/színezőket használtál, azért koptak ki a hajadból? Nem kopna ki idővel ez a sötétbarna is?

2014. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és ha szőkítve lesz, azt nem tudja majd ledobni a hajad.
2014. jún. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ú ez tök jó köszi válaszokat :)
2014. jún. 21. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!