Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sűrű, vastagszálú, göndör...

Sűrű, vastagszálú, göndör hajú lányok ti milyenre szoktátok vágatni a hajatokat?

Figyelt kérdés
Én mindig nagy dilemmába vagyok milyenre is kéne, meg nem is igazán értek hozzá van elképzelésem, de fodrásznak nem tudom elmagyarázni úgy se, nem mindig érti meg pontosan mire is gondolok. Eddig szinte csak egy hosszra volt vágva ezt könnyebb is kivasalnom, de viszont nem szeretem vasalás után, mert olyan katonás sorba állnak a hajvégeim és olyan hatást kell, mint egy ecset szerű lenne. Meg ha kivasalom, olyan mű hatású lesz, mint egy paróka nem olyan természetes kifele áll pl. a frufrum. De lehet ezt még szerintem gyakorolnom kell, mert ha fodrász vasalja ő megtudja csinálni szépre.
2014. jún. 19. 20:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!