Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az létezik, hogy kifejezetten...

Az létezik, hogy kifejezetten problémás bőrre kifejlesztett termékektől csúnyább lesz a bőr? Valóban méregtelenít?

Figyelt kérdés

Eddig menzesz környékén voltak pattanásaim, az államon főként, az orrom meg full miteszeres volt.

Májusban rendeltem egy csomagot, direkt natúrkozmetikumokat (mannaszappan) de nemhogy nem javult, hanem rosszabb lett.. Sokkal több pattanásom van + megjelentek az államon & a homlokomon ilyen apró pattanások, rengeteg van belőlük:( Az arcom felülete meg szinte napról napra változik, egyik pillanatban tocsog a zsírban, aztán olyan száraz, hogy kb óránként kell kenegetnem.. Ráadásul piros is folyamatosan.


Volt már valaki így? Mikor rendeltem, a manna figyelmeztetett, hogy vszeg méregteleníteni fog a bőröm. Na de így??? És ilyen hosszú ideig????


2014. jún. 21. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor nem jó a kozmetikum,ha csúnyább lesz a bőr.
2014. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak amik így hatnak, hogy kijön minden vacak a bőrből tőle, és ez 2-3 hónapig eltarthat. De utána szép lesz a bőr. Hogy a Manna milyen azt nem tudom mert sose próbáltam. Az is lehet hogy allergiás vagy valami összetevőre. Nekem is van pár natúr cucc amitől duplájára is képes dagadni a fejem.
2014. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!