Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miből áll a napi szépségápolás...

Miből áll a napi szépségápolási rutinotok?

Figyelt kérdés
Ezen kívül mi az amit csak hetente csináltok?
2014. jún. 21. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Reggel Baba szappannal megmosakszom.

Aztán ha suliba vagy dolgozni (nyári munka) megyek, akkor ki festem magam. Nem tudom h ez hozzá kapcsolódik-e a kérdésedhez, de szeretem magam sminkelni, persze mértékkel, nem azért h tetszedjem másoknak, hanem mert

olyan 'csupasznak' érzem magam nélküle , de egyébként smink nélkül is olyan vagyok mint sminkkel. Alapozót nem szeretem, BB krémre kaptam rá nagyon, spirál, tus, néha kis pirosító mert sápadt vagyok, és szájfény.


Aztán itthon ezt le mosom Johnsons baby testápolóval , mert az jót tesz a bőrömnek. Aztán átkenem tonikkal, de mostanság rákaptam a tea fa olajra, csak igazán erős az illata, és a családtagjaim orrát bántja, ezért inkább az udvaron végzem el. Egy fülpiszkálóra csepegtetek belőle, és rákenem a pattanásokra. Van olyan, amikor szemcseppet rakok a pattanásokra, és segítenek is ezek a dolgok nekem :)


Aztán este megint megmosakszom Babával. Sajna muszáj ezeket megcsinálnom, mert pattanásos a bőröm :/


Aztán este megfürdök a kedvenc Balea nektarin-kókuszos tusfürdőmmel. :)


Illetve mostantól oda figyelek a táplálkozásomra, mert sokat jelent a szépségnek, hogy mit eszel. És sportolni is fogok!

18L

2014. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Reggel először vízzel, majd tonikkal vagy krémes állagú arcradírral lemosom az arcom (utóbbi időben a tonikot használom napi szinten, az arcradírt ritkábban, mert úgy hallottam nem jó naponta, habár amit én használok azon az van, hogy naponta reggel vagy este kell), utána ha megyek vhova vmi enyhe smink. Alapozót sose használok, csal púdert, azt is ritkán. Spirált szoktam, néha tust, szemhéjfestéket kb évente kétszer :D Plusz ajakápoló vagy szájfény.

Este fürdésnél megmosom az arcom simán vízzel, és fürdés után a szememről sminklemosó tejjel lemosom, ami nem jött le fürdésnél, az arcomat pedig tonikkal (vagy arcradírral). Testápolót lábra-kézre sűrűbben használok, más területekre ritkábban, de pl nagy melegben még lábra-kézre sem szeretek, mert utána ragadok tőle. Jah, és testápolóval kenni magam kizárólag éjszakára szoktam, nappalra nem (kivéve pl kézkrém). Az arcomra is szoktam arckrémet, de éjszakait majdnem minden este, de van, hogy napokig elfelejtem :D Plusz miután kicsit beszívta a krémet az arcom, korrektorral bekenem ahol kell (patik miatt).

Így leírva hosszú, de igazából nem extra dolgot nem csinálok sztem :)

2014. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!