Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sárga lett a hajam! Hogy...

Noonaa kérdése:

Sárga lett a hajam! Hogy tüntethetem el?

Figyelt kérdés
A fodrászok szerint közép barna a hajam (szerintem sötét). Évekig szivattam a tövét szőkére,de pár hónapja sima festékkel festi a fodrász. 1cm lenövéssel megyek,kikeveri a festéket és picit mindig sárgás lesz de nem vészes. Az utolsót másik fodrász csinálta és borzasztó narancssárga,undorító! A kb. 2cm sárga után meg ott a blansolt tök világos szőke (amit a mai napig nem értem miért nem tudnak befesteni sötétszőkére). Szóval nagy a kontraszt és ronda. Hamvasítót nem teszek rá mert a blansolt rész rögtön szürke lesz,hosszútávon semmiképp nem megoldás. Ha valami gyöngyház színezővel rámennék nem érne semmit,mert festékkel lett festve nem porral szívva?

2014. jún. 22. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha már ennyi féle a hajad azt igen nehéz helyrehozni, leginkább az segítene ha levágatnád, de nyilván nem fogod.

Érdemes lenne egy mesterfodrászra bízni, az tudja is mit csinál általában. Aztán meg mindig ugyanúgy szőkíteni, nem minden hónapban mással, mert úgy sose lesz egységes a szín.

2014. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem egy mesterfodrász sem tud többet. Le akarná szívni az egészet egységesen és azt átfesteni. Nem nagyon van több opció. Csak most mentem máshoz mert az én fodrászom szabin van és ő küldött ide. Összhatásra nem csúnya,mindenki dícséri,de ha jól megnézed akkor foltos, ezerféle színű.
2014. jún. 22. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!