Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » NIVEÁTÓL melyik termék (ek) a...

NIVEÁTÓL melyik termék (ek) a legjobb zsiros bőrre, pattanások és mitteszerek ellen? Tapasztalatok? észrevételek?

Figyelt kérdés
NIVEA Pure Effect Stay Clear, Pure Effect Clean Deeper Mélytiszító Radírozó Arclemosó, Pure Effect Aktív Tisztító Maszk, Pure Effect ALL-IN-1 Egylépéses mélytisztító?

2014. jún. 22. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A Nivea nem igazán gyárt ilyen bőrre való dolgokat. Illetve gyártani gyárt, csak a valóságban nem jók erre a bőrtípusra.

Inkább nézelődj Alverde, Eveline márkák közt. Vagy ha még jobbat akarsz akkor a bioboltban.

2014. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jó a nivea, csak nem arcbőrre (legalábbis nekem nem jött be és csak még zsírosabb lett)

ha nem ragaszkodsz mindenképp a niveához, a garniert ajánlanám

2014. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nivea szerintem sem jó, Garnier Pure Active.
2014. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jók a zsíros bőrre való Niveák. Nekem az arclemosó pl zsíros réteget hagyott a bőrömön, de a többivel sem voltam megelégedve. Arcápoláson kívül minden másnap nagyon jó a Nivea :)
2014. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Nivea aqua effekt zselé nekem borzasztóan bejött. :D
2014. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nem vált be a nívea krém az arcomra. pattanás jön elő tőle.
2014. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!