Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek már tényleg...

Szerintetek már tényleg divatjamúlt a kecskeszakáll?

Figyelt kérdés
Van egy kis kecskeszakállam, már vagy 5 éve, nem olyan hosszú csak szolid, egyik ismerősöm szerint már nem trendi. 26/f
2010. jan. 4. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem se trendi, de ne vedd magadra nekem semmilyen szakáll sem tetszik...

Ha az imidzsedhez (így kell magyarul leírni?) ez hozzátartozik, akkor ne hagyd magad és ne add fel semmiért. De ha inkább szeretnél változni és kicsit trendibb, divatosabb lenni akkor válj meg tőle. Lehet anélkül még jobban nézel ki.

2010. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nagyon bejön a kecske szakáll! Sajnos egyre kevesebb fiún/férfin látom. Viszont te döntöd el, hogy neked mi áll jobban. Ha van, vagy ha nincs...


17/L

2010. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem az a lényeg divat-e.A lányom barátjának is az van,és nagyon jól áll neki.
2010. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Trendi vagy nem trendi, tök mindegy.

Tőlem mindig megkérdezik, miért nem vágatom le a fenékig érő hajamat, mert a rövid a divat...

És egyébként ha tudod, hogy jól áll a kecskeszakáll, akkor ne foglalkozz a "trendi" okosokkal.

Mi közük hozzá?


Egyébként is: vannak olyanok, akiknek bejön (nekem is).


23/L

2010. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem se érdekeljen, hogy trendi-e.

Én imádom, a barátomnak is van, nagyon aranyos vele :)

17/L

2010. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Mmm pont ma láttam egy ilyen srácot a buszon és nem bírtam nem nézni.. neki nagyon jól állt. Ha illik az arcodhoz akkor szerintem rohadtszexi és az hogy szexi valami az nem fog kimenni a divatból:) Le ne borotváld..
2010. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor marad, nagyon hiányozna, ha unatkozom azt szoktam birizgálni, és ha levágnám ki tudja mihez nyúlnék :-)... Hajamhoz....
2010. jan. 4. 20:17
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Én nagyon szeretem, az én kedvesem is kecskeszakállas :)

Kit érdekel, mi a "menő meg a trendi"? Remélem, nem akarsz te is olyan búzásan kinézni, mint a mai srácok... egy férfias pasinak szerintem nagyon jól áll :)

L,19

Kecskeszakáll forever :D le ne vágd! Komolyan! :)

2010. jan. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is bejön a kecskeszakál. de csak a pici. :) 17/L
2010. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!