Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám természetesen...

Hogyan tudnám természetesen jobban kiszőkíteni a hajamat?

Figyelt kérdés
Alapból sötétszőke hajam van és nyáron mindig eléggé kiszőkül, aminek orülök. A kérdésem az lenne hogy hogyan tudnám ezt fokozni, hogy jobban es gyorsabban kiszívja a nap? Van valami amivel kenegessem? Citromlé vagy kamillatea?

2014. jún. 23. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
előző 2000 ilyen kérdés az oldalon
2014. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én a citromlét kipróbáltam,de nem mondanám,hogy nagyon nagy hatása lett. Csak a napfényben látszik,hogy kicsit világosabb színe lett,pedig nekem barna a hajam. Én 40-60 százalékos citromlevet próbáltam,de szerintem te próbáld ki a 100°-osat (de ne gyszerre)a hajmosásaidnál.Tehát minden hajmosás után (szerintem ez mehet 1-2 hétig,de ne legyen több,mert egy idő után tönkre teszi a hajadat és vigyázz,hogy ne menjen a fejbőrödre,mert korpásodhat és viszketést okozhat vagy csíphet is)fogj egy citromot és csavard a hajadra levét aztán csak masszírozd bele,majd öblíts le. Hajszárítóval szárítsd vagy pedig hagy,hogy a napon száradjon a hajad. A kamillás teáról pedog nem tudok mit mondani,mert nem próbáltam. Hallottam már az ecetről is,de én a helyedbe utána néznék annak,hogy tényleg lehet-e vele hajat szőkíteni. Remélem tudtam valamit segíteni. Sok sikert! :)
2014. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]

Van pár jó taktika, tuti kipróbálok párat, és az előző kommentelő problémájára is megoldást mutat(arra gondolok, hogy a citrom szárítja). 14/L sok sikert neked is:)

2014. júl. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!