Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Alfaparf Jean's color...

Az Alfaparf Jean's color milyenre fogná be a hajamat szőkítés nélkül?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja egyáltalán nem fogná be, van aki meg azt, hogy befogná csak nem pontosan azt a színt adná vissza ami a mintán van.
2014. jún. 23. 17:27
 1/2 anonim válasza:
Hát attól függ milyen az eredeti hajszíned... Ha barna, fekete, akkor egy olyan színű tónust ad a hajadnak, de ha dobozon lévő színt akarsz elérni, akkor elengedhetetlen a szőkítés (ha persze nem szőke a hajad).
2014. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sötétebb hajon sötétebb lesz a színező.

A mintán lévő színek akkor érvényesek ha kb fehérre szőkített hajra fested. Régen én is ezt a színezőt használtam, mikor még több szín is létezett belőle... de jó volt akkor. :) De például ha sárgára szőkítettem csak a hajam és kéket tettem rá az zöld lett, mert ugye sárga+kék=zöld. Erre sem árt figyelni.

2014. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!