Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a velemenyed a hajamrol?

Mi a velemenyed a hajamrol?

Figyelt kérdés
Eleg sokat foglalkozok vele,legalabbis a regebbi allapothoz kepest. [link]

2014. jún. 24. 08:29
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik és nem mondanám unalmasnak. Tényleg szép. Imádom az ilyen hosszú hajat. Sok sikert a további növesztéshez. Gratulálok!
2014. jún. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Szép, egészségesnek tűnik, a hossza jó, de a színe csúnya (a végén viszont jó).
2014. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
77%
Meddig akarod ezt még kirakosgatni? Már elég sokan megmondták, hogy szép a hajad mennyi ajnározás kell még az egódnak?
2014. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Ápolt, de én ritkíttatnék rajta, mert már kezd semmilyen hatást felvenni és elég csúnya lesz. Hidd el vágass+ritkíttas és sokkal szebb lesz valamint formára is vágatnám. :)
2014. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Nekem minden nagyon tetszik és örülök hogy foglalkozol vele, de kérlekszépen ne vesd! Majd akkor elég ha őszülsz!! Kérlek neee :(
2014. aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ápolt ,szép haj ,habár szerintem ezen a képen látszik ,hogy festett. Mióta növeszted? Mert olyan szép hosszú :)
2014. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
3és fél éve növesztem, ekkor alig volt vállig érő és nagyon meg volt szedve. Egyébként sajnos nem nő gyorsan a hajam, kb 1cm havonta.
2014. aug. 20. 09:40
 28/37 anonim ***** válasza:
nagyon szép és ápolt mit használsz rá??nagyon jó,tetszik
2014. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Mindig használok hajvégápoló olajat, most éppen Syoss-t, illetve fodrászkellékes hajpakolást. Valamint kerülöm a hajszárítót és a hajvasalót.

2014. aug. 20. 12:43
 30/37 Nagi88 válasza:

Tényleg ápolt a hajad. A véleményem nem szeretem a festetett ezt kompenzálja, hogy nagyon ápolt. Felül csak árnyék miatt fotóhibája (árnyék miatt, lenőttnek tűnt) na olyan ne legyen soha!


Én természetes párti vagyok, de ez a platina Barbie szín nagyon menő tudom.


Nekem is ápolt, de a répaszín hajam sem festem be. Csak tépettre van vágva, az ellensúlyozza. Vajon kitől örököltem a hajszínem? :O


Ha coffba kellene fognod csak óvatosan, mert nagyon töri az ennyire szőkítettet (terhelés és elvékonyodás miatt), ne gumival tedd!


Milyen gyakran kell hajvéget vágnod, töredezés véget?

2014. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!