Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen epilátort ajánlanátok?...

Milyen epilátort ajánlanátok? Milyent vegyek? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy legalább 10 éves braunom van. Jól bírja a strapát, nem ment szét két év alatt, ami azért a mai világban említésreméltó. Tökéletesen működik, épp ma teszteltem. Ilyet ugyan már rég nem kapni, de a márkát tudom ajánlani. :D

Tapasztalatom szerint amúgy hiába veszed meg a legdrágábbat, ami ilyen-olyan fájdalomcsökkentést ígér, mese habbal, csak az árban van különbség. A szőrt tépi ki, persze, hogy fáj. :D De átlagos fájdalomküszöbbel és jól kifeszített bőrrel nem annyira veszélyes azért.

A phillipset viszont nem ajánlom jó szívvel, sajnos nem tudom a típust, mert nem saját volt, de annak nagyon gyengék voltak a csipeszei és nagyon rossz volt használni. Nyúzta és félbetépte a szálakat, pedig elég új volt még, szóval nem azért, mert szétkopott.

2014. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Braun Silk epil közül válogass. Azok a legjobbak.
2014. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én meg pont a philips satinellet ajánlom!

nekem szépen kiszedi a szőröket már majdnem 8 éves.

Nem ismerem a braun márkát de mikor epilátor vásárlás előtt voltam akkor csak erről a kettőről mondtak jót.

A pengéjük különbözik,nekem bejött a philips.

Azt tanácsolom,hogy oylat vegyél ami egyszerű nincs rajta jegelős rész satbbi. Elégg egy sima 5000 ft körüli példány. Ez lehet philips vagy braun is. (MIndkettőről olvastam pro és kontra véleményt.)

2014. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Braun,8 éve van meg.
2014. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!