Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rengeteg hajam volt, erre...

Rengeteg hajam volt, erre mind kihullik?

Figyelt kérdés

valaki adjon valami ötletet, mert nagyon el vagyok keseredve.

régen mindig iszonyat dús, vastag szálú volt a hajam (állandóan fodrászhoz szaladgáltam, hogy ritkítsa meg mert nem bírtam vele)

aztán elkezdett durván hullani (pontos idejére nem emlékszek, hogy mikor kezdte). fokozatosan jutottam el odáig, hogy mosáskor tincsenként hullott a hajam, és minden egyes fésülködéskor egy tonna hajam távozott. de nem csak a hosszú, "öregebb" szálak hullanak ám, hanem újabban a BABAHAJAIM IS. ráadásul totálisan elvékonyodtak a szálak, így nem is csodálom hogy potyog.

kb 3 éve rövid ideig festettem a hajam, nem tudom ennek mennyi köze lehet hozzá.

szedtem már vasat, dm-es hajvitamint, használtam bánfi hajszeszt, de ezek közül egyedül a hajvitamintól mérséklődött picit a hajhullásom :(

valaki küzd hasonló problémával? légyszi írjatok tapasztalatokat/bevált trükköket, gyógynövényeket, bármit :(



2014. jún. 24. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, ne törődj vele. Ha viszont nő, akkor esetleg valamilyen mérgezésre is lehet gyanakodni (pl. nehézfémek, szerves vegyületek).
2014. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk kipróbálhatnál egy orvost.
2014. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt. Az segített, hogy levágattam - váll fölé érőre.

Megerősödött, és kevésbé hullik. Így lehet újra növeszteni.

2014. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

ja igen, nő vagyok, és kb hátam közepéig ér. a vágáson már én is gondolkodok, hátha:((

háziorvosnál jártam, ő írta fel a vasat, és idén volt 3 vérvételem, amin csak a kisebb vashiány volt. azt hónapokig szedtem, de semmi hatása nem volt a hajhullásra. kéne még íratnom?:\

2014. jún. 24. 20:42
 5/12 A kérdező kommentje:
első válaszoló, milyen mérgezésre gondolsz? ez így ijesztően hangzik. régóta tart a probléma
2014. jún. 24. 20:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Fogröntgen? Esetleg gócos bölcsességfog.

Vagy hormonprobléma?

2014. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A leggyakoribb okok pont azok, amiket a 6.os írt. Magyarul a gyulladás: lehet rossz fogtól, hormon bajtól, nőgyógyászati gyulladástól, mandulától stb. Szóval irány góckutatás, nőgyógyász stb. Egy mezei vérvétel édeskevés egy huzamosabb tartó hajhullás okának a kiderítéséhez, mivel ez mindenképpen belső ok.
2014. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2014. jún. 25. 10:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyeseknek a festéstől hullik. Valaki észre sem veszi, hogy többet hullik, de a te eseted sem ritka, de szinte sehol sem mondják, hogy a festéstől is lehet, ezért nem tudhattál róla. Azt javaslom, hogy kérd ki a fodrász véleményét, ő meg tudja mondani, mi a teendő(ha ért a munkájához).
2014. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen, erről tudtam hogy a festéstől is hullhat (főleg a feketétől). csak nekem a festésem már teljesen lenőtt azóta :D de megkérdezem akkor a fodrászt is.
2014. jún. 28. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!