Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyuka vagyok és...

Szoptatós anyuka vagyok és nagyon de nagyon hullik a hajam a fodrász azt mondta ez a hormon változás miatt van majd elmúlik na de én már aggodok mert rengeteg kihullik, szedjek valamit rá vagy tényleg elmúlik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz rá szedni semmit. nem a szoptatástól a szüléstöl és terhességtöl hullik.

nekem 3 hónappal a szülés után kezdödött, majd kb 3 hónapig tartott. iszonyat volt. habár jó sok hajam van, de az egész ház tele volt hajjal.

ja és én nem szoptattam már akkor.

2011. dec. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A terhességben megdúsul az ember haja, aztán kihullik, pedig olyan dús volt terhesen. Nekem is ez volt. Vágass belőle attól erősödik, és igen vitaminra is szükség van.

Leírok egy nagyon szélsőséges példát, anyukámnak első gyerek után nem hullott, második gyerek után hullott, mint a hó. Levágatta szinte kopaszra, aztán visszanőtt neki.:) Szóval tényleg a hormonok vicceskednek velünk.

2011. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 3 hónappal a szülés után kezdett hullani a hajam. Én szedtem rá vitamint,speciális hajerősítőt, de nem ért semmit, ugyanúgy hullott a hajam. Ez a hormonok miatt van ilyenkor, magától helyre áll pár héten belül.
2011. dec. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vasat szedj továbbra is ha nagyon hullik ez szokott segíteni nekem nem volt ilyen de a húgomnak bejött. Tényleg állítólag ilyenkor azokat a szálakat veszíted el ami a terhesség alatt dúsabbá tette a hajat és egy idő után megáll.
2011. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem hat hónapig hullott a kicsi három hónapos korától kezdve. amikor már nem bírtam tovább, a gyógyszertárban azt mondták, a hajra való vitaminok közül csak a revalidot szedhetem nyugodtan. szedtem még supradynt (mert nem szedtem terhesvitamint a terhességem alatt egyéb problémák miatt), és egy idő után helyrejött a hajam. de igazán a vitaminpótláson kívül sokat nem tehetsz, ahogy írták a többiek, a terhesség alatt "felgyülemlett felesleg" hullik ki ilyenkor, ez teljesen normális, és semmi köze a szoptatáshoz.
2011. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!