Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS, mit csináljak, hogy...

SOS, mit csináljak, hogy kibírja a hajam estig?

Figyelt kérdés

Ma van az érettségi bizonyítványosztás 4-től.

Előtte nekem 12-re bekell mennem az iskolába, utána pedig amint kikapjuk a bizonyítványt, megyünk ünnepelni.

Nos, a hajammal az a gond, hogy egy napig gyönyörű, dús, és ha kivasalom úgy marad, de már a második nap tragédia.

Gondoltam, hogy 12 és 16 között haza jövök és megmosom, de a barátaim kérték, hogy maradjak velük az iskolába. Így viszont az a probléma, hogy a hajam estére már zsírosodna.

Ha feltűzöm lófarokba, akkor nagyon szép és nem látszik, hogy zsíros!! Ennek ellenére feltűzni azért nem akarom, mert úgy nem tetszek magamnak, és ma nagyon csinos szerettem volna lenni, mivel ez az utolsó ilyen találkozó a többiekkel.

Kiengedve nincs valami praktika? Lakkot szoktam tenn rá de attól olyan, mintha zsíros lenne.


2014. jún. 25. 09:43
 1/3 valaki63 ***** válasza:
szarazsampont fujj ra, vagy a hintopor is megteszi..de jol dolgozd el hogy ne legyen feltuno.:)
2014. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szárazsampon, tűzd fel a frufud, vagy hajfankkal csinálj magadnak egx nagy kontyot, irtó szexi es elegans. :)
2014. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És délelőtt miért nem lehet megmosni? Ha már annyira fontos, hogy néz ki...

De ha nem, hát nem. Marad a száraz sampon, bár ha még sose használtál ilyet, lehet nem jön össze, elég ciki, ha megszalad az ember keze és fehér poros marad. Ha még olvasod, ne halaszd az indulás előtti pillanatra a dolgot, hogy ha beütne valami ilyen tragédia, legyen idő kijavítani. :D

2014. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!