Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyedül hagyhatom? Ha péntek...

Egyedül hagyhatom? Ha péntek délután megkapja az alutasakos kaját és sok szárazat meg vizet akkor kibirja szombat estig egyedül?

Figyelt kérdés
Üzleti útra kell mennem. A cicámat nem tudom kire bizni. Péntek délután indulok és szombaton éjjel jövök haza. Reggel és este alutasakos kaját kap, napközben ott van neki a táp. Elmaradna a reggeli alutasakos kaja adás. Nem tudom mit tegyek. Segítsetek.
2009. okt. 8. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nagyon fogsz neki hiányozni, de minden további nélkül kibirja.

A kaja nem is annyira fontos, bár a cicák szeretnek gyakran eszegetni. A lényeg a víz és hogy legyen hová mennie, ha ki kell menni.

2009. okt. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál. Nagyon bánt, hogy egyedül kell hagynom, még csak 7 hónapos.Ha dolgozom egyedül van, de 17 órakor ha megyek haza már az ajtónál vár.
2009. okt. 8. 08:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámék azt csinálták amikor egy napra elmentek otthonról, hogy nagyon vékony, szinte csak csepegő sugárban nyitva hagyták a fürdőben a csapot, mert a macsek rendszeresen kiborította a vizét, és így tudott inni. Azt is megteheted, hogy a lakásban itt-ott elrejtesz neki pár szem száraztápot, így lesz egy kis izgalom a napjában, ha megtalálja.
2009. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Esetleg egy szomszédot nem tudsz rá megkérni, hogy reggel nézzen rá a macsekra és adjon neki enni? Mondjuk egy kedves nyugdíjas néni, aki amúgy is otthon van?
2009. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nyugodtan otthon hagyhatod! A mi cicánk 2 napot is töltött már így egyedül. Kibírja simán. Csak tényleg legyen száraztáp meg víz neki, és ha lehet, akkor sokféle játék, amivel elfoglalhatja magát.
2009. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Sokat segítettetek. Így talán nem lesz olyan lelkiismeret furdalásom miatta.
2009. okt. 8. 09:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is sokat utaztam 350km ereket és nem tudtam magammal vinni a macsekot. volt hogy péntek reggel indulunk és csak vasárnap éjszaka értünk haza. Én több helyen hagytam neki vizet kisebb lábosokban mert azt nem tudta felborítani, meg elszórtam itt-ott jutifalatot. Soha nem rendetlenkedett. Egyszer meglesettük a szomszéddal és mindig csak lustálkodott szunyókált:) Nagyon sajnáltam én is de szegénykém nem bírta a kocsit és igy humánusabb volt. Ne aggódj nem lesz gond kicsit hiányozni fogsz neki mikor nem érsz haza a megszokott időpontban de elfoglalja majd magát.
2009. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Simán. Alomtál legyen, kaja, víz legyen, meg esetleg némi friss levegő (feltételezve, hogy benti cica). Kaja bármilyen mennyiségben. Bezabál és alszik egész nap :)
2009. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Múlt télen, fagyban bement valami szomszédos fűtetlen garázsba vagy műhelybe. Két nap étlen-szomjan, hidegben. Kibírta. (előbbit is én írtam)
2009. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolók már mindent leírtak. Még annyit, hogyha több ilyen utad is lesz lehet, hogy segítene annyit a cicának ha lenne egy társa! Sok sikert nekedés a cicádnak is!
2009. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!