Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Friss rasztám van, és néhány...

Friss rasztám van, és néhány dologgal még bizonytalan vagyok az ápolását illetően (lent. Kell egy kérdőjel is->?

Figyelt kérdés

helló!:) viszonylag rövid, majdnem vállig érő ujjnyi tincseim vannak, és elvileg elég könnyen kócosodó hajam van, szóval azt mondták, nem lesz sok gondom az ápolásával (legalábbis az átlagosnál kevesebb), de vannak dolgok, amikben még mégis bizonytalan vagyok:)


sokan mondják, hogy érdemes sodorgatni a tövét, hogy beinduljon ott is a rasztázódás folyamata... ez akkor úgy néz ki, hogy minden tincsnek egyesével végigmorzsolgatom a tövét, ha éppen olyanom van? mert páron kipróbáltam, de őszintén inkább olyan érzésem volt tőle, mintha totál szétszedném a tincset a tövénél:D kérlek világosítsátok fel egyenlőre még sötét lelkemet!:D


ha tudtok saját tapasztalatot, vagy bármit még az ápolással kapcsolatban, azért nagyon hálás lennék! :) előre is köszi!



#raszta #dreadlock #rasztaápolás
2014. jún. 26. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lenőtt részen a haj tövénél az ujjaimmal kettéválasztom,és ezen a résen átbujtatom a tincset.

legközelebbi alkalommal a a tincset derékszögben ellentétes irányban választom szét.

2014. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dackyy válasza:
a forgatás nagyon feszíti a hajad, de attól még az is jó :) én is azt csináltam eddig, de most áttérek a dörzsölésre, ami azt jelenti, hogy a két ujjam közé veszem a tincset és a fejbőrömhöz körkörösen dörzsölöm
2014. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!