Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki esetleg el tudna latni...

Valaki esetleg el tudna latni nehany jo tanaccsal? :-)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a homlokom tele van pattanaddal. Nem gyulladtak, nem kis fekete miteszerek. Semmilyen szinten nem gyulladtak, a borommel egyszinuek. Kis dudorok, amiknek a teteje sem feher. Viszont, az orrom es az allam miteszeres. Olajmentes palmolive szappannal mosom reggelente az arcomat, illetve estenkent, ameddig ki nem fogyott Lipokoll arctejjel tavolitottam el a szennyezodeseket. Voltam mar arctisztitason is kozmetikusnal, de nem hasznalt. Epp hogy elmultak a hegek, ujabb es ujabb pattanasok es miteszerek keletkeztek. Mellesleg itt videken nagyon dragak a kozmetikusok, pontosabban A kozmetikus, mivel csak egy van... :-D 4000 forint egy arctisztitas. Korabban tetttem mar fel kerdest a borhibaimmal kapcsolatban, illetve keresgettem is a neten, ahol olyanokat olvashattam hogy nagyon ajanljak a korom virag kremet, az arctonikokat, arcradirokat illetve gyogynovenyes keszitmenyeket. Nos, en vettem (eleg dragan...) koromvirag kremet. Elolvastam a dobozan, hogy ZSIROS es gyulladt bor apolasara hasznalando. Nem igen merem hasznalni, mert rettenetesen felek hogy meg tobb pattanas lesz es igy a tajekoztato alapjan nem igazan erzem ugy hogy az en bortipusomhoz megfelelo lenne... :-( Arctonik, arcradir....... A kohmetikusom ajanlotta a Lipcsi termekeket, hogy vegyek tole. Eleg dragan... egy arctinikert sokallom a 3000 forintot, a tobbirol nem is beszelve. Nem ismerem azt a termek csaladot, igy ennyi penzt nem merek ra adni, foleg hogy a csaj eleg penzehes, es ha lehetne a levegovetelbol is penzt csinalna... :-D:-D Lattam hogy megjelent a Garniernek ez az micelines vagy nem is tudom milyen vize. Ez a sminket eltavolit, tisztit es hidratal. Az vajon jo lehet? Gondolom drogeriakban lehet kapni, milyen aron? Illetve a Garniernek vannak ilyen tisztito, tonizalo dolgai, azok milyen arban lehetnek? Vagy ti mit ajanlanatok? Plusz kerdes: BB krem (Garnier) velemeny? Ar?

Nagyon szepen koszonom annak aki elolvasta es valaszolt!


2014. ápr. 24. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy ? mert ha tizenéves természetes h vannak pattanásaid.

a kozmetikusra csak annyit irok h én járok rendszeresen és nem egy használat után fog meglátszani az eredmény és mellesleg az én kozmimnál 6000 ft a kezelés tehát neked még jó .

sztem apró részletekre is figyelj a pattanásoknál pl.: a kajálásodra is figyel mert vannak olyan ételek amik pattanásokat okoznak tehát abból csak keveset egyél.

gyakrabban cseréld a párnahuzatodat amin alszol mert lehet h koszos.

lehetőleg ne nyulkálj az arbőrődhöz koszos kézzel .(ezt úgy értem csak akkor érj hozzá az arcbőrődhöz amikor megmostad)

reggel és este is tisztitsd meg az arcbőrőd (arctisztitás +tonizálás+hidratálás) :)

2014. ápr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zynerit. :) Bőrgyógyász írja fel, de egy csodaszer, és semmi hormonszer! :)
2014. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én (mivel tini vagyok, normál bőrrel) este szappanna megmosom, leszedem a sminket (már amit felteszek) az arcomról és reggelente BB krém felvitele előtt vízbázisú krémmel hidratálom, táplálom. Havonta-kéthavonta zaccos bőrradírral átmegyek rajta meg egy lisztes pakolással és egész jól el vagyok vele. A tonikok meg mi egyebek csak felidegeltek mert vagy semleges volt a hatásuk vagy negatív. A körömvirágkrém is jó néha a hegekre meg a száraz helyekre de az egész arcomat ha bekenem vele másnapra szép piros lesz a fejem. A tinitoniktól nagyon száraz, kezelhetetlen lett a bőröm. Ami viszont nagyon hatásos nekem az a zsíros helyre hintőpor, szárazra neugranormon vagy valamelyik ikertestvére. Könnyebben irányítható. Szóval ezek a csodaszerek szerintem nem jók semmire.
2014. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!

Igen, nyilvan a tinedzser kor itt a bunos. Es ezekbol a tonikokbol mit ajanlanatok? Marmint milyen tipusut? Es milyen arban tudom oket megvenni drogeriakban? Lehet hogy el kellene mennem borgyogyaszhoz (?!)

2014. ápr. 25. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!