Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is van így ezzel, vagy...

Más is van így ezzel, vagy csak én (férfi haj divat)?

Figyelt kérdés

Mikor régi korokban játszódó filmeket nézek, mindig eszembe jut mennyivel jobban tetszenek a hosszú hajú férfiak. Meg nyilván ha véletlenül meg látok egy helyes pasit hosszú hajjal, akkor is. Másnak is tetszik ez? Ma már miért ilyen ritka?

Persze egy férfi lehet szép rövid hajjal, vagy akár kopaszon is! De az én ideálom aközött a méretközt van, amibe már bele lehet túrni, nagynehezen markolni is, és a lapocka aljáig érő közt. A fenékig érő haj azért már szerintem is túlzás..

Ti mit gondoltok erről?


2014. jún. 26. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy a férfiak körében azért nagyon ritka a hosszú haj (vagy akár a "kicsit hosszabb" frizura) mert baromi sokat kell vele foglalkozni ha azt akarod, hogy normálisan nézzen ki. Az átlag férfi nem fog a fürdőben pepecselni egy órát, hogy belőjje a frizuráját. Én személy szerint így vagyok vele. Régen volt hosszabb hajam de jóideje már géppel nyíratom és kész. Így könnyebb ápolni. Zuhanyzáskor naponta tudom mosni gond nélkül és pillanatok alatt meg is szárad. Sokkal könnyebb ápolni így.
2014. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, az exem is egyszer megnövesztette, és sok munkája volt benne, rengeteget foglalkozott vele.. Nyilván a 'tusfürdővel megmosom oszt kész' és 'géppel ledúrom' férfiaknak ez azért már túl nagy macera..
2014. jún. 26. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen macerás
2014. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is sokkal jobban bejön..igazából a rövid hajú pasikat észre sem veszem, a hosszú haj az ideálom.
2014. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem oldalt 5 mm-es felül pedig 6-8 cm, és elég sok a macera vele, mert eléggé el lehet feküdni. Legtöbb hosszú hajú ember ha elfekszi a haját, csak összeköti és kész, szóval az relatív, hogy mi a macerás. Oké mosni biztos több munkát igényel.
2014. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is szeretem a hosszú hajú férfiakat. bár nem annyira hosszú hajúakat. pl. ami a mcfly / mcbusted egyik tagjának, Dougie Paytonnnak van, az ku. jó :D
2014. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!