Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz sampon mennyire hatásos?

Száraz sampon mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Megyek fesztiválozni elsején, és két naponta hajat mosok. Nos, nem akarok zsíros hajjal ott lenni 6 napig, viszont lehet, hogy nem lesz erőm megmosni 2 naponta az összeizzadt hajamat. Inkább erőltessem meg magamat, vagy arra a 6 napra használjak száraz sampont? És ha igen, fekete hajra mit ajánlotok?

2014. jún. 26. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A bolti nekem nem volt nyerő, a házi viszont bevált, és olcsóbb is így.

[link]

2014. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem balea száraz samponom van. annyira nem rossz, a hajam kevésbé zsíros tőle, viszont iszonyat büdös :S a 6 napban szerintem egyszer mindenképp meg kell mosnod a hajad, mert a száraz sampon csak egy, esetleg két napot tud ráhúzni. amúgy nem kell mindig kiengedve hordani, csinálj kontyot, vagy köss oda kendőt, és senki észre se fogja venni, hogy neked zsíros a hajad :)
2014. jún. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, fesztiválon kelleni fog hajat mosni. A zsír meg az izzadtság még hagyján, de az a por, cigifüst, alkoholgőz (ún. kocsmaszag) nagyon kellemetlen. Nyár van, megszárad.


Száraz sampon akkor jó, ha pl. irodista vagy, nem poros-koszos de túlzottan zsírosodik a hajad. Ha viszont :tényleg: koszos, akkor már nem elég.

2015. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!