Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör vagy egyenes haj...

Göndör vagy egyenes haj tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is légyszíves!

2014. jún. 26. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Az igazságot megvallva, nekem alapból, szögegyenes hajam van. Sokszor göndöritem. De amikor göndör, akkor alig várom, hogy vasárnap vagy szerda legyen, hogy kimossam és újra egyenes legyen.


De szerintem az egyenes több embernek áll jól. :)


17L

2014. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A göndör nem, de a hullámos nagyon tetszik, jobban, mint a sablon szögegyenes haj.


24/n

2014. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a legtöbb embernek alapból egyenes a haja, a göndör ritkább. s nekem a göndr tetszik, mert az van:) s mikor én fiatal voltam, eszébe nem jutott senkinek sem kivasalni.
2014. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
egyenes vasalt!16/F(A Vasalt haj csak az kell,meg arany csillógokövekkel,eggylányon legyen tűsarok..!:) (Forrás Kovácsovics Frizsi száma:Itt a vége fuss el vele,átköltve:)
2014. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ilyen a kedvenc: [link]

Vagy más göndör/hullámos.

Az egyenessel az a bajom, hogy a legtöbben akik vasalják azoknak ilyen lapos, igénytelen, töredezett hajuk van. Az semmiképp nem szép.

29L

2014. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyenes. Sajnos nekem hullámos-göndör hajam van. A vasalás meg nagyon nem tesz jót, most éppen erről próbálok leszokni, szóval kénytelen vagyok megbarátkozni az eredetivel.

Remélem, pár hónap múlva már mondhatom, hogy a göndör és a hullámos jobban tetszik, mint az egyenes :)

2014. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ve84 ***** válasza:
Hullámos hajam van és nem tudok vele mit kezdeni, hordani sem tudom. Nekem az egyenes haj tetszik.
2014. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekem abszolut nagyon goöndör a hajam. Vannak akik azt mondjak, h jol áll, vannak akik szerint az egyenes. Göndören váll felett ér, es sztem olyan kislányos, egyenesen váll aláa ér bőven es az jobban tetszik. A lágyan hullámos is bejön, de inkabb az egyenes, ami kedvenc
2014. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Amugy 17 vagyok es lány
2014. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem se nem egyenes se nem göndör, ez a legsza*abb típus, mert semmi formája nincs ha nem vasalom ki. szerencsére nekem nagyon dús hosszú hajam van Így nem lapos, csak a vége szálákás, de nem igénytelenül, mindig rakok rá valamilyen hajápoló szert, hővédőt, balzsam, hajvégápoló ( ki tudja mennyit segÍt ...) ha kivasalom akkor fényesebb is szerintem.
2014. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!