Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha levágatom a hajam pár...

Ha levágatom a hajam pár milisre, erősebbre fog visszanőni?

Figyelt kérdés
Nagyon kis gyenge hajam van, annak ellenére, hogy nem kevés, de nem áll sehogy. A húgaimnak mind szép dús hajuk van, azt gondolom azért, mert nekik kiskorukban volt nagyon rövid, míg én kb. hároméves korom óta növesztettem. Próbáltam mindenféle praktikát, de világos, hogy semmi nem tud "csodát" tenni. Arra gondoltam, hogy ha teljesen ledúrom mondjuk két milisre, biztosan megerősödve nő vissza, nem? Úgyis gyorsan nő, nem sajnálnám azt a pár hetet azért, hogy utána szebb hajkoronám legyen.

2014. jún. 27. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez genetika, nema hajvagastol fugg. Ok ebben szerencsesebbek voltak, mas geneket orokoltek.
2014. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A ajszál maga már nem él, nem tud üzenni a hajhagymának, hogy fokozza a keratintermelés. Válassz inkább hozzáértő fodrásszal a számodra előnyösebb hajviseletet.
2014. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem megoldás. Attól, hogy a hajad végét, ami elhalt levágod, az élő hajhagyma nem fog más minőségű hajat növeszteni.
2014. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem,sőt nekem gyengült.
2014. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De a szőr is erősödik ha leborotválom. Akkor a hajjal miért ne működne ugyanez?
2014. jún. 27. 11:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A szőr sem erősödik, csak a vastag töve nő, mert ott vágja el a borotva.
2014. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, semmit sem erősödik tőle, ez tévhit.
2014. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!