Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások a hátamon, mit...

Aniko12345 kérdése:

Pattanások a hátamon, mit tehetek?

Figyelt kérdés
A hátamon elég gyakran kijönnek nagy pattanások, probálkoztam már rengedeg bőrradirral, krémmel, tonikkal, de egyik sem használt. Esetleg tudtok valami jó megoldást, ami nektek bevállt az ilyen tipusú pattanásokra, és az utánnuk maradt nyomokra? 21,L
2014. jún. 27. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A napoztatás beválik, nyomkodtasd ki egy kozmetikussal, vagy anyukáddal, vagy valakivel, aki ügyes, aztán várj egy hetet, majd napoztasd. És elmúlnak:)


Néha tegyél rá maszkot, én szoktam, olyan kis zacskósat, tudod.


26N

2014. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Járok szoliba is, de nem segit. Probálkozom tovább napozással is.
2014. jún. 27. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az arcomon vannak, kókusz olajjal szoktam lefekvés előtt nagyon vékony rétegben bekenni, de amúgy a citromfű olaj is jó, meg a legtöbb növényi alapú is (DM-ben, drogériákban lehet kapni, van, ahol direkt vitaminos). Nem tudom hátra mennyire hatásos, nekem egész szép lett tőle a bőrőm, csak minden nap kell.
2014. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van hátmosó kefe,jobban hámlaszt és tisztít,mint sok kozmetikum.
2014. jún. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!