Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS. Ti vágatnátok a hajatokbó...

SOS. Ti vágatnátok a hajatokból lányok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Igazából annyi az egész, hogy nem tudom eldönteni és szükségem lenne jó érvekre valamelyik mellett... Szóóóv

2014. jún. 27. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:
(Hupsssz.. Itt folytatom) szóval a hajamat mar 1,5 éve növesztem és most hátközépnél egy icipicivel lejjebb ér. Azt olvastam, hogyha vágatom gyorsabban nő... Ennek valahogy nem értem a logikáját, szerintetek? A vége nem az a nagyon csúnyán töredezett de egy kicsit azért meg van viselve... Van egy unokatesóm aki szinte verseng velem, legalabbis nem mondja ki de érezteti és azért én is sajnálnám... Elég intenzíven àpolom azért a hajvegeimet (tudom h "visszaragadni" nem fognak a hajvégeim) de ti mit tennétek? :( Valami jó érv?
2014. jún. 27. 21:28
 2/5 anonim ***** válasza:
fél évente érdemes vágatni egy picit, nekem pl utána gyorsabban nő és egészségesebb is
2014. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem nő gyorsabban. A frissítő/egészségügyi vágásnak "csak" annyi értelme van, hogy ha időben lenyisszantatod az eltöredezett, elvékonyodott végeket, akkor nem töredezik le a hajadból több, mint amennyit nőtt.


Hogy ez milyen gyakori vágatást jelent, az egyéni. Van, akinek havonta kell, mert annyira töredezik, másnak elég akár évente.

2014. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vágass belőle, mert hiába hosszú a hajad, ha töredezett a vége..így csúnya, igénytelen lesz az egész hajad. Ráadásul minél tovább húzod, annál följebb fog törni.
2014. jún. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vágass belőle nekem is kb akkor volt mint neked de vékony volt a vége és levágattam vállig érőre most 4 hónap alatt sokkal többet nőtt mint mikor hosszú volt.
2014. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!