Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire árt a hajvasalás?

Mennyire árt a hajvasalás?

Figyelt kérdés

elég sürün vasalom a hajam ez mennyire árt neki???

van valami szer amitöl jobb lesz vagy amitöl nem lesz olyan "seprűs"????


2008. aug. 1. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! én négy éve vasalom a hajam és minden második napon. soha nem volt gondom miatta. kerámialapos vasalót használok és vasalás elött befújom a hajam olyan folyadékkal ami hőálló és filmréteget képez a hajon. ezáltal védi a károsodástól. nem mondom hogy 100% mert akárhogy is nézzük égeted a hajad de ezzel sokat segítesz. 3 havonta megyek fodrászhoz. nem vágatom le csak megcsípkedi a végét ahol nagyon száraz. hajmosáskor sok balzsamot használok. az én hajam mindig szép és soha nem söprüs. nem töredezik és jó érzés hozzá nyúlni.
2008. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van annyi időd és zsebpénzed, hogy ezt a sok löttyöt és egyéb kencét mind a hajadra borícsd akkor még rendben, de külömben nagyon ártalmas.


Van ismerősöm aki minden nap vasalja, hát a haja egy kiszáradt, kínai plüssjáték szőréhez hasonlít...


Nem kell mindíg szert keresni...HAvonta egyszer csinálhatsz rá pakolást: Élesztőt és tejet masszává keversz rárakod hagyod 20 percig és kész....


Vagy minden hajmosás elött (még szárazon) átkened hidratálókrémmel, vársz 5-10 percet majd lemosod. (ez a töredezést is megelőzi) Vagy használhatsz Dove folyékony krémszappant sampon helyett! Fényes lesz tőle a hajad, és a fejbőrt is hidratálja...

2008. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tyűűűű köszönöm a válaszokat:)

Kipróbálom őket:)

2008. aug. 1. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nagyon göndör hajam van és szinte minden nap kiegyenesítem, amitől egy kicsit roncsolódott, de ha haj olajat kensz rá akkor rendbejön, énis ezt használom.
2008. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én szinte minden nap vasalom a hajam de nem nagyon csak egy picit áthúzom rajta előtte mindíg fújok rá syoss hővédőt és nekem nem törik el a vége
2011. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!